Ekonomi

Huawei, Geliştirici Konferansı’nda 6 yeni ürününü duyurdu

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, bugün başlayan Huawei Geliştirici Konferansı 2020'de şirketin 1+8+N bütün senaryo ekosistemini daha da zenginleştiren 6 yeni ürününü tanıttı.

Abone Ol  
 

Huawei’den oluşturulan bildirime göre, Huawei Geliştirici Konferansı 2020 etkinliğinde, Huawei FreeBuds Pro, Huawei FreeLace Pro, Huawei WATCH GT 2 Pro, Huawei WATCH FIT, Huawei MateBook X ile Huawei MateBook 14 tanıtıldı.

Bugün oluşturulan Huawei Geliştirici Konferansı 2020 etkinliğinde meydana çıkan yeni mamüller arasında bunlar yer alıyor:

“Huawei FreeBuds Pro ve Huawei FreeLace Pro, tasarlanmış Aktif Gürültü Engelleme (ANC), yeni tasarımlar ve kullanıcı odaklı özellikler sahibi olan çok beğenilen ses ürünlerinin yeni pro varyantları; Huawei WATCH GT 2 Pro ve Huawei WATCH FIT, sansasyonel estetik, yeni fitness veri izleme özellikleri ve egzersiz modları ile Huawei’nin giyilebilir ürün serisinin en son ürünleri; yenilikçi Huawei Share özelliği ile sağlanan kompakt form faktörleri ve akıllı tecrübelerle mobil üretkenlikte devrim yaratan iki yeni hafif dizüstü bilgisayar olan Huawei MateBook X ile Huawei MateBook 14.”

Açılış konuşması esnasında Huawei, Bütün Senaryoların Kesintisiz Yapay Zeka Hayat Stratejisine olan bağlılığını ve 1+8+N ekosistemini beslemek amacıyla iş ortaklarıyla beraber çalışmaya devam ettiğini de tekrar teyit etti.

Bugün pazara sürülen ürünlerin bütünü, iş, sağlık ve spordan sesli eğlenceye kadar detaylı senaryolarda tüketicilerin günlük yaşamlarında daha uyumlu ve bağlantılı bir tecrübe sunmak amacıyla tasarlandı.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Richard Yu, “Harika kullanıcı tecrübeleri her vakit yenilik üstüne kuruludur. Fakat yenilik yolculuğumuz her vakit tüketicilerle başlar ve biter. Gelecekte dünya çapındaki tüketicilere daha akıllı ve yüksek kaliteli tecrübeler sunmak amacıyla kıymetli ortaklarımızla çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri