Ekonomi

Huawei, FreeBuds Pro’yu tanıttı

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Gerçek Kablosuz Stereo (TWS) kulaklıkları Huawei FreeBuds Pro'nun tanıtımını gerçekleştirdi.

Abone Ol  
 

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Gerçek Kablosuz Stereo (TWS) kulaklıkları Huawei FreeBuds Pro’nun tanıtımını gerçekleştirdi.

Huawei açıklamasına göre, minimalizmin dizayn ilkelerine bağlı kalan Huawei FreeBuds Pro, her bir unsurun fonksiyonel olmasını sağlarken, lüzumsuz dizayn özelliklerini ortadan kaldırıyor. Yeni kulaklıklar, aktif gürültü engelleme teknolojisi ile işçilik, ses niteliği ve uzun süreli konfor sunuyor.

Huawei FreeBuds Pro, üç değişik boyutta silikon kulak tıkacı ile beraber geliyor. Hem de, Huawei Ses Laboratuvarı, dünya genelinde binden çok gerçek kullanıcıdan kulak kanalı bilgilerini topladı ve analiz etti. Böylece Huawei AI Life uygulamasında teşhis edilen ve kullanıcıların kusursuz ahengi bulmalarını gerçekleştiren bir uyum algılama özelliği ile kulaklığı güçlendirdi.

Ek olarak, yeni Huawei FreeBuds Pro’nun kendisine özgü kare şekilli gövdesi, aynı vakitte harici gürültüyü en aza indiriyor. Rüzgar geçirmez dizayn, yel gürültüsünü azaltmak için ses alma deliklerini ortadan kaldırıyor. Kullanıcılar yürürken, koşarken ya da bisiklete binerken bile dış gürültüden etkilenmiyorlar. Hem de kullanıcılar, Huawei FreeBuds Pro kulaklık gövdelerini kullanarak zAhmetsizce aktif gürültü engellemeyi etkinleştirebilir, ses civarını ayarlayabilir, aramaları yanıtlayabilir, oynat düğmesine basabilir ve şarkıları atlayabilirler. Huawei FreeBuds Pro, hatalı dokunuşları en aza indirmek için tüketicilerin kullanım alışkanlıklarını doğru bir şekilde teşhis ediyor.

– Gürültü engelleme

Huawei FreeBuds Pro ile Huawei’nin ses mühendisleri, hoparlör ve hareketli sürücü arasına özelleştirilmiş bir hareketli süspansiyon ekledi. Önde gelen Hi-Fi yapımcıları doğrultusundan kullanılan bir yöntemi kablosuz kulaklıklara taşıyan bu teknoloji, bütün kulaklığın akustik sistemini stabilize ederek canlı ve net bir ses sağlamak için titreşimleri azaltıyor.

FreeBuds Pro,kullanıcının kulak tarzına göre sesi otomatik olarak optimize etmek için kulak içi mikrofondan gelen bilgileri kullanan yeni bir özellik olan Dinamik EQ Ayarı ile ses niteliğini tamamlanıyor.

Huawei FreeBuds Pro, akıllı hareketli gürültü giderme özelliğine sahip TWS kulaklığı olma unvanıyla öne çıkıyor. Önceki modellerde iyileştirilen gürültü giderme 40dB’ye kadar artırılırken, kapalı kulak içi oturma natural olarak ilgi dağıtıcı öğeleri ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor.

Bunu daha da ilerleten kulaklıkların içine ve dışına yerleştirilen çift mikrofon, ortamdaki gürültüyü hızla belirleyip ve bölgesel gürültüyü etkili bir şekilde kesmek için üç gürültü engelleme modu (Ultra Mod, Rahat Mod ve Genel Mod) arasında otomatik geçiş yapıyor.

Kullanıcı evde, yürüyüşte ya da yoğun bir metro istasyonunda olsun, Huawei FreeBuds Pro, ortamı akıllıca algılayarak gürültü engelleme tecrübesini iyileştiriyor. Aktif gürültü giderme etkinleştirildiğinde kulaklıkların pili 4,5 saate kadar dayanıyor. Gürültü giderme etkinleştirilmediğinde pil, ürünle verdiği şarj kutusu ile şarj edilmesine lüzum kalmadan 7 saat süresince dayanıyor.

Huawei FreeBuds Pro, aynı vakitte dünyanın ilk akıllı çift antenli Bluetooth kulaklığı olma özelliğini de taşıyor. Huawei FreeBuds Pro’da her kulaklık, kesintisiz bir bağlantı için 360 derece çok yönlü Bluetooth sinyal kapsama kısmı yayınlayan iki Bluetooth anteni ile donatıldı.

Farkındalık Modu ve Ses Modu, kullanıcıların yoldan geçerken ya da sohbet eder iken dış dünyayı duymalarına yardımcı olmak için çift mikrofonu kullanıyor. Android, iOS ve Windows ile yapılan Çift Bağlantı, kullanıcıların tek bir markaya bağlı kalmadan cihazlar arasında problemsiz bir şekilde geçiş yapabileceği manasına geliyor.

Huawei Free Buds Pro’nun ekim ayında Türkiye’de satışta olması planlanıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri