Ekonomi

Huawei Band 4 Pro ile sağlık takibi

 Huawei Band 4 Pro, uzatılmış pil ömrü, yükseltilmiş sağlık takibi ve optimize edilmiş akıllı fonksiyonları yardımıyla daha basit bir kullanıcı tecrübesi sunuyor.

Abone Ol  
 

Huawei Band 4 Pro, uzatılmış pil ömrü, yükseltilmiş sağlık takibi ve optimize edilmiş akıllı fonksiyonları yardımıyla daha basit bir kullanıcı tecrübesi sunuyor.

Huawei açıklamasına göre, iç mekan koşusundan küreğe kadar 11 değişik ana spor dalını destekleyen Band 4 Pro, birleşik GPS modülü yardımıyla kullanıcının spor bilgilerini bir akıllı telefona bağlanmaya gereksinim duymadan da kaydedebiliyor. 0,95 inçlik AMOLED ekran her koşulda rahat rahat okunabilirken, yalnızca 25 gram ağırlıkta olan Huawei Band 4 Pro, oluşturulan spor türüne ve vakitıne bağlı olarak, kullanıcılarına 5 ile 12 gün arasında pil vakitı sunuyor.

Geliştirilen nabız takip özelliği ile buna bağlı bütün ölçüm fonksiyonları de iyileştirildi (Nabız takibi, uyku izleme, SpO2 ölçme). Hem de akıllı alarm ile kullanıcısının uzun hareket etmemezlik sürelerini belirleyerek bu hallerde ikazyor. Böylece kullanıcılar, kendi belirledikleri ya da suni zekanın otomatik olarak tespit ettiği sağlık kriterlerinin dışına çıktıklarında (örneğin anormal nabız ritmi) hali anında fark ediyor ve kullanıcılarına ikaz gönderiyor.

TruSeen 3.5 ile desteklenen Huawei Band 4 Pro, iyi bir egzersiz ve antrenman amacıyla kalp atış sürati bölgesini ve egzersiz katagorisini gerçek vakitli ve kullanıcıya özel olarak egzersiz esnasında anında ayarlıyor. Kalp atış sürati izleme, dış mekan / iç mekan koşusu, dış mekan / iç mekan yürüyüşü, dış mekan / iç mekan bisiklet, eliptik, kürek ve serbest antrenman modlarını destekliyor.

Kan oksijen satürasyon seviyelerini (SpO2) izlemeyi de destekleyen Huawei Band 4 Pro ile kullanıcılar, bir dakika içersinde SpO2 seviyelerini basitçe test edebiliyor ve beden durumlarını istedikleri vakit değerlendirebiliyor. Böylece hem spor yapar iken hem de günlük hayatlarında solunum sistemlerinde meydana gelebilecek en ufak problemden bile sağlıklarını tehdit etmeden evvel haberdar olabiliyorlar.

Bluetooth üzerinden müzik çalma, sosyal medya programları, SMS ve telefon çağrılarından gelen mesaj ve hatırlatmaları gösterme, telefonun konumunu bulma ve telefon kamerasını uzaktan denetim etme gibi özellikleri ile kullanıcının telefona olan bağlılığını azaltarak daha özgür hareket etmesini sağlıyor.

Her yönden yenilenen Huawei Band 4 Pro, kullanıcılarına kendilerine sağlıklı bir hayat sürmelerine yardımcı olan çok yönlü bir sağlık izleme sistemi sunuyor. Band 4 Pro’nun bütün ilerlemiş özelliklerinden faydalanmak amacıyla kullanıcılar, her Android cihaza kurulabilen çevrimiçi program mağazası AppGallery’den Huawei Health programsını indirebiliyor.

Zencefil Kırmızısı, Pembe Altın ve Grafit Siyahı renk seçenekleri tespit edilen Huawei Band 4 Pro, 499 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla Huawei Online Mağaza’da satışa sunuluyor.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri