EkonomiGenelGündemHaber

Honor’dan akıllı diş fırçası

  Honor, akıllı ürün stratejisi kapsamında ilerlettiği Honor Choice Usmile Sonic elektrikli diş fırçasını kullanıcıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Abone Ol  
 
61 / 100

Honor, akıllı ürün stratejisi kapsamında ilerlettiği Honor Choice Usmile Sonic elektrikli diş fırçasını kullanıcıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Markadan uygulanan bildirime göre, Huawei Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan Honor, 1+8+N akıllı ekosistem stratejisi kapsamında sağlıklı hayata yönelik olarak HONOR Choice Usmile Sonic elektrikli diş fırçasını geliştirdi.

Verilen bilgiye göre, Choice Usmile Sonic elektrikli diş fırçası, ortamında yer alan sonic drive teknolojisi vasıtası ile dakikada 38 bin kez titreşimle diş macununu, dişleri derinlemesine temizleyebilen ince köpüğe dönüştürebiliyor.

Usmile Sonic elektrikli diş fırçası, Beyazlık Modu’nda ise iki değişik frekans arasında titreşimi değiştirerek, daha beyaz dişler sağlıyor.

Temizlik ve yumUşak gibi iki değişik moda daha sahip olan fırça, her modda her bölgeyi en az 30 saniye temizlemek amacıyla 30 saniye ardından titreşerek uyarıda bulunuyor.

Usmile Sonic elektrikli diş fırçası iki değişik uç, tek şarjla 6 aylık kullanım, sesten daha süratli titreşim özelliği ve değişik akıllı modları bir arada sunuyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri