EkonomiGenel

Hepsiburada’nın “Efsane Cuma” kampanyası yarın başlıyor

Hepsiburada'nın 40’a yakın kategoride, 30 milyonu aşkın ürün çeşidiyle her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği “Efsane Cuma” kampanyası yarın başlıyor.

Abone Ol  
 
71 / 100

Hepsiburada’nın 40’a yakın kategoride, 30 milyonu aşkın ürün çeşidiyle her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği “Efsane Cuma” kampanyası yarın başlıyor.

Hepsiburada’dan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin alış veriş günü, “efsane indirimlerle” başlıyor.

Gebze’de 100 bin metrekare alana kurulu, e-ticaretin “en büyük” operasyon merkezine sahip olan Hepsiburada, üstün teknolojiye sahip altyapısıyla Türkiye’de e-ticaretin gelişimine ve dijital dönüşüme katkı sağlarken tüketicilerin en iyi markalı ürünlere en “efsane” fiyatlarla ulaşması için çalışıyor.

Hepsiburada, teknoloji altyapısından, operasyona, pazarlamadan ürün tedariki ve planlamasına kadar bütün süreçlerini Efsane Cuma için kusursuz olarak tamamladı.

Yılın en avantajlı gününde müşterilerine on binlerce iş ortağı ile bir arada kusursuz bir alış veriş tecrübesi yaşatmak için kolları sıvayan önder e-ticaret platformu, bu mühim günü “unutulmaz” indirim ve kampanyaların yanı sıra, kusursuz operasyonları ve finansal destek hizmetleriyle de müşterilerine sunmaya hazırlanıyor.

100 bin metrekarelik bölgenin en büyük Akıllı Operasyon Merkezi’nde rekor sayıda milyonlarca ürün Efsane Cuma için depolandı. Hepsiburada platformunda yer alan on binlerce iş ortağı ve marka bu güne özel olarak hazırlıklarını tamamladı.

Öte yandan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında, Efsane Cuma’da da müşterilerin sağlığını emniyet altına alabilmek adına, sipariş verilebilecek ürünlerin yüksek önlemler altında dezenfekte edilip, paketlenip müşterilere ulaştırılması sürdürülecek.

Hepsiburada’nın yılsonuna kadar taahhüt ettiği 5 bin kişilik istihdam paketi sayesinde, yoğun talep ile karşılaşılan Efsane Cuma’da müşterilere siparişleri hızlı ve itimat edilir şekilde ulaşmaya devam edecek.

Türkiye’nin mühim kargo firmaları ve Hepsiburada’nın lojistik sektörüne yenilikçi bakış açısı getiren iştiraki Hepsijet’in bu mühim günde, Türkiye’nin 81 iline siparişleri problemsiz ulaştırması için planlamalar yaptı.

“Efsane Cuma” için özel proje ekipleri meydana getiren Hepsiburada, müşteri içgörü analizleri ve incelemeleri neticesine göre kampanya ve indirim planladı.

Tek bir alış verişte aniden çok kredi kartıyla ödeme yapabilmesini gerçekleştiren “çoklu kredi kartı” hizmetinden faydalanabilecek olan müşteriler, senenin en avantajlı gününde ihtiyaçlarını ertelemeyerek, 36 aya varan vade alternatifleri yayınlayan çevrimiçi alış veriş kredisi sekmesini kullanarak alış veriş yapabilecek.

İndirimler ve stoku azalan ürünler için alarm servisleri döneme alınan Hepsiburada, müşterilerin avantajlardan maksimum yararlanması sağlayacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri