EkonomiGenel

Hepsiburada ve Vestel’den “Hepsimat” iş birliği

Hepsiburada'nın, müşterilerinin siparişlerini ev ve işyerleri dışında bir teslimat noktasından, diledikleri zaman diliminde teslim almasına imkân tanıyan "Hepsimat" hizmeti bundan sonra Vestel'in satış noktalarında da geçerli olacak.

Abone Ol  
 
74 / 100

Hepsiburada’nın, müşterilerinin siparişlerini ev ve işyerleri dışında bir teslimat noktasından, diledikleri zaman diliminde teslim almasına imkân tanıyan “Hepsimat” hizmeti bundan sonra Vestel’in satış noktalarında da geçerli olacak.

Hepsiburada’dan yapılan açıklamaya göre şirket, Hepsimat’ın kapsamını, son olarak Vestel ile gerçekleştirdiği iş birliği ile genişletiyor.

Vestel’in bayii ve kurumsal mağazalarından seçili lokasyonların da projeye eklenmesiyle bir arada Hepsimat, 480 değişik teslimat noktasıyla müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Hepsiburada Operasyon Grup Başkanı Taner Timirci, müşterilerin alış veriş tecrübesini en üst civara çıkarmak için çalıştıklarını aktardı.

Müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını yakından takip ettiklerini ve bu tarafta inovatif hizmet modelleri geliştirdiklerini belirten Timirci, şunları ifade etti:

“Teslimat gününde teslimat yerinde hazır bulunma mecburiyetinin müşterilerimizin zaman zaman zorlandığı bir mevzu olduğunu fark ederek yeni teslimat modelimiz Hepsimat’ı yaşama geçirdik. Hepsimat’ın teslimat ağını her geçtiğimiz gün yeni iş birlikleriyle büyütmekten ve müşterilerimize daha çok seçenek vererek hayatlarını basitleştirmektan ötürü mutluyuz.

Bu kapsamda Vestel ile başlattığımız iş birliğinin hayırlı olmasını diliyorum. Bu hizmeti bütün Türkiye’ye yaymak için Hepsimat iş ortaklarımızın miktarını artırmayı ve 2020 senesi sonuna kadar da teslimat yapılacak lokasyonların miktarını 650’ye çıkarmayı planlıyoruz.”

– “Öncelikli amacımız, tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak”

Vestel CMO’su Duygu Badem Uylukçuoğlu, Vestel’in perakende uygulamalarını tüketici talep ve beklentilerinin şekillendirdiğini bildirdi.

Öncelikli amaçlarının, tüketicilerin değişen ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamak ve yaşamını basitleştirmek olduğunu açıklayan Uylukçuoğlu, şunları kaydetti:

“2019 senesinde yaşama geçirdiğimiz Teslimat Noktası projesi derli toplu olarak çevrimiçi alış veriş yapan, çalışma koşulları, günlük sosyal yaşamı ya da okul nedeni ile gün ortamında evin dışında zaman geçiren, bundan ötürü önden programlanamayan kargo teslimatları mevzusu ile ilgili problem yaşam sürdüren tüketicilere bir yarar gerçekleştirmeyi amaçlıyor. Teslimat Noktası projemiz ile örtüşen Hepsiburada Hepsimat programı uyumlu marka iş birliklerimizin en iyi örneklerinden biri.

Düzenli olarak çevrimiçi alış veriş yapan, iş ve okul yaşamı nedeniyle günün her saati evde ya da büroda bulunamayan ve kargo teslimat endişesi taşıyan Hepsiburada müşterilerine Vestel mağazalarının kapılarını açtık. Üstelik bu mağazalarımızda onlara özel fırsatlar sunuyoruz.”

Uylukçuoğlu, tüketiciye en etkin yarar sağlamak suretiyle yaşama geçirdikleri projeyle, süregelen bayi ağı avantajını da Hepsiburada müşterileriyle paylaşacaklarını bildirdi.

– İş birliği, Vestel’in İstanbul’da 7 mağazası ile başlayacak

Açıklamada yer alan bilgiye göre, Hepsimat hizmetinden yararlanmak için Hepsiburada alış verişlerinin teslimat verileri ekranında yer alan adres alanında “Teslimat Noktasına Gönder” opsiyonunun tercih edilmesi ve burada yer alan noktalardan birinin seçilmesi gerekiyor.

Müşteriler “standart”, “yarın teslimat” ve “bugün teslimat” seçeneklerinden birini seçerek siparişlerini diledikleri saatte Hepsimat teslimat noktalarından basitçe teslim alabiliyor.

Başlangıç olarak Vestel’in İstanbul’da 7 mağazası ile başlayacak programın kapsamının kısa zaman genişletilmesi hedefleniyor.

Vestel ile yapılan iş birliğinin neticesinde Hepsiburada müşterileri siparişlerini, kendilerine makul gün ve saatte, anlaşmalı Vestel mağazalarından 3 gün içinde teslim alabilecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri