Magazin

Hazal Kaya’dan Şaşırtan Paylaşımlar

Abone Ol  
 
65 / 100

Ekranlarda son olarak geçen sene yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde yer alan Hazal Kaya daha sonrasında oğlu Fikret Ali’yi kucağın almıştı. Hem anneliğin o eşsiz tadını çıkaran hem de sosyal medyadan sevenlerini yalnız bırakmayarak sıkça paylaşım yapan Hazal Kaya Songül Öden’i bile şaşırttı.

Fikret Ali’nin büyüme döneminde eşi Ali Atay ve annesinden oldukça yardım aldığını sosyal medyada ki canlı yayından belirten Hazal Kaya, doğum sonrası kiloları ile de gündeme gelmişti. Doğum sonrası kiloların çok normal bir durum olduğunu belirten Hazal kaya bunu hiç dert etmediğini de vurguladı.

Pek çok kişinin desteğini alan Hazal Kaya bu tarzda ki söylemlerin kişiler üzerinde psikolojik baskı ve şiddete neden olduğunu da söylemişti. Ünlü isimlerinde hak verdiği Hazal Kaya bir dönem bu söylemleri ile gündeme gelmişti. Sık sık oğlu Fikret Ali ile de sosyal medyadan paylaşım yapan Hazal Kaya oğlunu merak eden hayranlarını unutmadı.

Son zamanlarda genel olarak anneliği ve sosyal medya da baskıya yönelik yaptığı açıklamalar ile gündeme gelen Hazal Kaya bu defa yaptığı paylaşımlar ile herkesi kendine hayan bıraktı. Marjinal mavi göz makyajı ve kırmızı kıyafetler içinde bir sandalyedeki pozuyla dikkat çeken oyuncu, “Roses ar red, violets are blue…” (Güller Kırmızıdır, menekşeler mavi) notunu düştü.

Hazal Kaya'dan Şaşırtan Paylaşımlar 2 – Adsız 4

Ceren Moray, Eda Ece, Elçin Sangu, Demet Evgar, Nur Fettahoğlu, Ecem Erkek gibi bir çok ünlü isimden de beğeni alan Hazal Kaya’ya en dikkat çeken yorum  yakın arkadaşı Songül Öden’den geldi. Hazal Kaya'dan Şaşırtan Paylaşımlar 3 – Adsız 5

İşte Songül Öden’in o dikkat çeken yorumu;

Hazal Kaya'dan Şaşırtan Paylaşımlar 4 – Adsız 6

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri