Genel

Havaş üst yönetimine atama

Havaş'ın satış ve pazarlama genel müdür yardımcılığı görevine Kasım 2020'den itibaren Engin İdemen getirildi.

Abone Ol  
 
64 / 100

Havaş’ın satış ve pazarlama genel müdür yardımcılığı görevine Kasım 2020’den itibaren Engin İdemen getirildi.

Havaş’tan yapılan açıklamaya göre, Türkiye, Letonya ve Suudi Arabistan’da 30 havalimanında tam kapsamlı yer hizmetleri etkinlikleri tespit edilen Havaş’ın üst yönetiminde görev değişikliği oldu.

Havaş Satış ve Pazarlama Koordinatörü olarak görevini devam ettiren Engin İdemen, 1 Kasım 2020 itibarıyla satış ve pazarlama genel müdür muavini olarak atandı.

Lisans eğitimini Işık Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yapan Engin İdemen, 2000’de başladığı kariyerinde havacılık sektörünün değişik alanlarında etkinlik gösteren şirketlerde satış ve pazarlama birimlerinde detaylı görevler üstlendi.

Havaş’a 2002’de katılan İdemen, uzmanlığını operasyon, satış ve pazarlama bölümünde sürdürdü. İdemen, 2013’ten itibaren ise satış ve pazarlama bölümünde yönetici pozisyonlarında görev aldı.

Bu senenin temmuz ayından itibaren satış ve pazarlama koordinatörlüğü görevini yürüten İdemen, 1 Kasım itibarıyla şirketin satış ve pazarlamadan mesul genel müdür yardımcılığı görevini yürütecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri