GenelGündem

Halkbank yardım tırı İzmir’de depremzedelerin yanında

Halkbank, merkez üssü İzmir’in Seferihisar ilçesi olan deprem ardından bütün Türkiye'nin tek kalp bulunduğu bölgeye yardım tırı gönderdi.

Abone Ol  
 
71 / 100

Halkbank, merkez üssü İzmir’in Seferihisar ilçesi olan deprem ardından bütün Türkiye’nin tek kalp bulunduğu bölgeye yardım tırı gönderdi.

Halkbank açıklamasına göre, banka, merkez üssü İzmir’in Seferihisar ilçesi olan deprem ardından bütün Türkiye’nin tek kalp bulunduğu bölgeye gönderdiği yardım tırıyla depremzedelerin yanında yer aldı.

Bornova Gençlik ve Spor Parkı içindeki Âşık Veysel Rekreasyon Alanı’na yerleştirilen yardım tırında, çadırda kalan depremzedelere hizmet vermek üzere wi-fi kısmı ve şarj istasyonları oluşturuldu.

Çadırda kalan vatandaşlara battaniye dağıtımı ile 5 bin kişiye ulaşan Halkbank, arama kurtarma hareketlerini yürüten AFAD çalışanlarına da taşınabilir şarj cihazı desteği verdi.

Banka doğrultusundan yapılan açıklamada, “Yaşanan felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, bütün Türkiye’ye işlemiş olsun dileklerimizi sunarız. Yardım tırımız vatandaşlarımız evlerine dönene kadar hizmette olacak. Biz de 82 senedir bulunduğu gibi, ‘Önce Halk, Sonra Banka’ olma anlayışıyla, her koşulda halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri