Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
8.2364 10.0327 11.5532 484.93 795.58 7.28
Hava Durumu
15 ºC

Hakkımızda

İnsanların haber alma olanağına katkı sağlayan sitelerden https://mkg.com.tr, son dakika haberlerinden, siyasette, magazine, spora, ekonomi, güncel ve dünyadan birçok konudaki haberleri insanlara ulaştırıyor. İnternet gazeteciliği günümüzde gelişen teknolojiyle birlikte internet üzerinden bilgisayarlarla, tabletlerle ve cep telefonlarıyla son dakika haberlerini takip etme imkanı buluyoruz. 2018 yılında kurulan Medya Kurt Global, doğru ve tarafsız haberciliği ilke edinmiştir. Hızla yükselen https://mkg.com.tr haber sitemizde yayınlanan içerikler Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun yayınlanmaktadır.Siyasetten, magazine, sağlığa, ekonomiye ve birçok konudaki haberleri bilgisayardan, tabletten ve cep telefonunuzdan en hızlı şekilde takip edebilirsiniz. 

YASAL UYARI:

Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır. Sitemizde yayınlanan tüm içerik paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde (https://mkg.com.tr)’e aittir. 

GİZLİLİK İLKELERİ

Bu metin haber sitemizin (https://mkg.com.tr) gizlilik ilkeri ile ilgili bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. Sitemiz üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır.Bu bilgiler yaptığın yorum dahilinde kullanılır. Yasal bir zorunluk olmadığı sürece bilgileriniz 3. şahısla paylaşılmaz. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.