Ekonomi

Güler Sabancı’dan iş insanı Suna Kıraç’ın vefatına ilişkin açıklama:

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, iş insanı Suna Kıraç'ın vefatına ilişkin, "Dostluğunu her zaman arayacağım Suna Kıraç, kıymetli anılarımızda ve geride bıraktığı başarılı kurumlarda her zaman yaşayacaktır." ifadesini kullandı.

Abone Ol  
 

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, iş insanı Suna Kıraç’ın vefatına dair, “Dostluğunu her vakit arayacağım Suna Kıraç, kıymetli anılarımızda ve geride bıraktığı başarılı kurumlarda her vakit yaşayacaktır.” ifadesini kullandı.

Sabancı, Koç Holding Kurucusu Vehbi Koç’un kızı ve iş insanı Suna Kıraç’ın vefatına dair yaptığı yazılı açıklamada, Kıraç’ı kaybetmekten büyük üzüntü duyduğunu aktardı.

Kıraç’ın ailesine ve Koç Topluluğu’na başsağlığı dileyen Sabancı, şunları kaydetti:

“Koç Grubu’nda çok mühim ve başarılı mesuliyetler üstlenen bir yöneticiydi. Kadınların çalışma hayatına katılımı ve mesuliyet alması konusu ile alakalı hepimize numune olmuştur. Sosyal duyarlılığı çok yüksek olan, bilhassa modern eğitimle alakalı vizyoner çalışmaları yardımıyla başta Koç Üniversitesi, Koç Okulları ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı olmak üzere çoğu kıymetli kurumu hayatımıza kattı.”

Sabancı, dostluğunu her vakit arayacağını belirttiği Suna Kıraç’ın, kıymetli anılarında ve geride bıraktığı başarılı kurumlarda her vakit yaşayacağını belirtti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri