Genel

Giresun’daki selde kayıp asker ve vatandaşları arama çalışmaları devam ediyor

Giresun'da Dereli, Doğankent ve Yağlıdere ilçeleri başta olmak üzere çoğu bölgenin etkilendiği selde kayıp olan jandarma personeli ile yurttaşların bulunması amacıyla helikopter destekli arama çalışması sürüyor.

Abone Ol  
 
59 / 100

Giresun’da Dereli, Doğankent ve Yağlıdere ilçeleri başta olmak üzere çoğu bölgenin etkilendiği selde kayıp olan jandarma personeli ile yurttaşların bulunması amacıyla helikopter destekli arama çalışması sürüyor.

Giresun’da Dereli, Doğankent ve Yağlıdere ilçeleri başta olmak üzere çoğu bölgenin etkilendiği selde kayıp olan jandarma personeli ile yurttaşların bulunması amacıyla helikopter destekli arama çalışması devam ediyor.

Giresun’da Dereli, Doğankent ve Yağlıdere ilçeleri başta olmak üzere çoğu bölge selden etkilendi.

Sele araçlarında yakalanan ve kayıp olan sivil yurttaşların bulunması amacıyla AFAD koordinasyonunda 4 bölümde arama çalışması başlatıldı.

Tirebolu-Doğankent yolunun 12. kilometresinde sele kapılan jandarma aracındaki personelin bulunması amacıyla iş makineleri çay üstünde moloz kaldırırken, helikopter havadan dere yatağını taramayı sürdürüyor.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri