Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
8.0849 9.6825 11.1182 458.85 752.80 6.74
Hava Durumu

Haber / Genel


Tarih : 12/1/2020 12:00:00 AM   Güncelleme : 12/1/2020 12:00:00 AM

PTT Emeklilere Özel Kefilsiz, Sartsiz Aninda 80 Bin TL Ihtiyaç Kredisi Veriyor! Sakin kaçirmayin!

PTT Emeklilere Özel Kefilsiz, Sartsiz Aninda 80 Bin TL Ihtiyaç Kredisi Veriyor! Sakin kaçirmayin!


PTT Emeklilere Özel Kefilsiz, Sartsiz Aninda 80 Bin TL Ihtiyaç Kredisi Veriyor! Sakin kaçirmayin!

Bankalarin gereksinim kredisi faiz oranlarinin artmaya devam ettigi su zamanlarda ideal sartlarda finansman destegi alabilmek isteyenler incelemelerini sürdürüyor. Her geçtigimiz gün zorlasan kredi onayi ile vatandaslar degisik alternatiflere basvurmayi deniyor. PTT gereksinim kredisi kampanyalari da bu dönemde çok ilgi çekmeye basladi PTT gereksinim kredisi sayesinde, acil nakit paraya gereksinim duyan bireylerin 80 bin TL’ye kadar finansman destegi alabilecekleri açiklandi. PTT dogrultusundan baslatilan bu cazip kampanya emeklilere özel olarak sunuldu. Emekli ayligi alan vatandaslar, PTT gereksinim kredisine müracaat ederek 80 bin TL’ye kadar nakit destegine 36 ay vade kosullariyla sahip olabiliyor. Türkiye ekonomisi yilin üçüncü çeyreginde yüzde 6,7 büyüdü Bankalarin gereksinim kredisi faiz oranlarinin artmaya devam ettigi su zamanlarda ideal sartlarda finansman destegi alabilmek isteyenler incelemelerini sürdürüyor. Her geçtigimiz gün zorlasan kredi onayi ile vatandaslar degisik alternatiflere basvurmayi deniyor. PTT gereksinim kredisi kampanyalari da bu dönemde çok ilgi çekmeye basladi. PTT gereksinim kredisi sayesinde, acil nakit paraya gereksinim duyan bireylerin 80 bin TL’ye kadar finansman destegi alabilecekleri açiklandi. PTT dogrultusundan baslatilan bu cazip kampanya emeklilere özel olarak sunuldu. Emekli ayligi alan vatandaslar, PTT gereksinim kredisine müracaat ederek 80 bin TL’ye kadar nakit destegine 36 ay vade kosullariyla sahip olabiliyor. Evde nasil para kazanilir ?

PTT’den Emeklilere Özel Faiz Oranli Ihtiyaç Kredisi

PTT dogrultusundan baslatilan kredi kampanyalarindan ilki, emekli maasi alan vatandaslara yönelik oldu. Aktif Bank N Kolay emekli kredisi ile beraber verdigi PTT gereksinim kredisinde üst limit 80 bin TL olarak belirlendi. Yapilan bildirimde “Acil nakit gereksinimi olan emeklilerimize kefilsiz, kosulsun EN KOLAY Emekli Kredisi ! Hemen en yakin PTT merkezine gelin 80.000 TL’ye kadar kredinizi hemen alin.” ifadeleri kullanildi. PTT ile Aktif Bank ortakliginda baslatilan bu krediden yalnizca emekli maasi alan yurttaslarin yararlanabilecegi duyuruldu. PTT üzerinden acil nakit ihtiyacini karsilamak isteyen vatandaslara yayilan bir baska kredi kampanyasi da sigortali çalisanlara yönelik baslatildi. Simdilik emekli olmayan fakat rastgele bir is yerinde sigortali olarak çalisan vatandaslar da PTT gereksinim kredisi kampanyasindan yararlanabiliyor. Çalisanlara özel baslatilan kredi kampanyasinda ise kredi kullanim üst limiti 30 bin TL olarak belirlendi. Eger daha önce hiç devlet yardimi almadiysaniz simdi basvurmanin tam zamani! 1000 TL, gida, erzak, yakacak ve elektrik destegi...

PTT’den Ihtiyaç Kredisi Nasil Çekilir?

Özel bankalar ile uyusma gerçeklestiren PTT, süregelen sube agi üzerinden vatandaslara basit gereksinim kredisi kullanma olanagi sundu. PTT gereksinim kredisi çekmek isteyen bireylerin kimlik belgeleri ile beraber kendilerine en yakin PTT subesine müracaatta  bulunmalarinin yeterli bulundugu açiklandi. PTT subesinde gereksinim kredisi müracaat formunu dolduran bireylerin ideal görülmesi durumunda bireysel müracaatlarda 30 bin TL, emekli gereksinim kredisi paketinde ise 80 bin TL’ye kadar gereksinim kredisi kullanma olanagi sunuluyor.

Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu


Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz

Hızlı Anket


Düşünceniz Nedir?

Önümüzdeki Günlerde Cumhurbaşkanlığı Seçimi Olsa Kime Oy Verirsiniz?