Magazin

Geçliğim Eyvah dizisi Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen ile çok iyi

Abone Ol  
 

Atv ekranlarında geçtiğimiz aylarda başlayan ve pandemi süreci sonrasında tekrar yayınlara devam eden Gençliğim Eyvah dizisinin reyting oranları oldukça iyi gözüküyor. Yapım ekibi ile kanalın da görüşlerinin olumlu olması sonrasında dizide özellikle yakalanan uyum ve ikili ilişkiler dizinin devamlılığı adına umut verici olarak tanımlandırılıyor. İşte detaylar ve daha fazlası mkg.com.tr adresinde yer alıyor..

Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen dostluğu dizinin ekibi içinde iyi oldu. Daha önce de iş ve eğitim hayatlarında arkadaş olan ikilinin birlikte yaptıkları işlerde yakaladıkları uyum diziye de olumlu olarak yansıdı.

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri