EkonomiGenel

Garanti BBVA’da, Bonus kredi kartı almak artık tamamen dijital

Garanti BBVA, müşterilerinin en çok kazandıran Bonus kredi kartı başvuru ve onay sürecini, bonus.com.tr sitesi üzerinden tamamlayacağı ve sanal kartlarını hemen kullanabilecekleri yeni bir dönem başlattı.

Abone Ol  
 
66 / 100

Garanti BBVA, müşterilerinin en çok kazandıran Bonus kredi kartı müracaat ve onay sürecini, bonus.com.tr sitesi üzerinden tamamlayacağı ve sanal kartlarını derhal kullanabilecekleri yeni bir devre başlattı.

Garanti BBVA açıklamasına göre, şimdilik Bonus kredi kartı bulunmayan banka müşterileri bundan bu tür bonus.com.tr üzerinden kredi kartına başvurduklarında, bütün işlemlerini dijital ortamda anlar içinde tamamlayacak.

Kart müracaatı kabul edilen müşteriler, ıslak imza gerekmeksizin, Garanti BBVA mobil üzerinden Kredi Kartı Sözleşmesine onay sunarak yeni Bonus kartlarına derhal sahip olacak ve eşzamanlı oluşturacakları sanal Bonus kartlarını da derhal internet alışverişlerinde kullanabilecek. Fiziki kredi kartları da gene sözleşme imzasına lüzum duyulmadan müşterilerin adresine teslim edilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Murat Çağrı Süzer, Garanti BBVA olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak bir yeniliğe daha imza attıklarını ve Bonus kredi kartı müracaatlarında ıslak imza ihtiyacını ortadan kaldırarak, müracaat oluşturulan kartın derhal kullanıma açıldığı yeni bir devre başlattıklarını ifade etti.

Süzer, ödeme sistemleri teknolojilerinde sahip oldukları yetkinlikle, kapsamlı bir altyapı çalışması neticesi tamamladıkları bu uygulamayı, yeni yönetmeliklerle beraber derhal yaşama geçirdiklerine işaret ederek, şunları kaydetti:

“Sektörde bu anlamda gene lider kurumlardan biri olduk. Şimdilik bir kredi kartı bulunmayan Garanti BBVA müşterileri bundan bu tür, Türkiye’nin en sevilen ve en çok kazandıran kartı Bonus’a sahip olmak istediğinde, bonus.com.tr internet sitesi üzerinden müracaatını yapıp, rastgele bir sözleşme imzasını beklemeden, yalnızca kolay bir dijital onayla anlar içinde süreci tamamlayıp yeni kartına derhal sahip olacak ve fiziki kartın teslimini beklemeden, sanal Bonus kartlarıyla aynı anda çevrimiçi alışverişlerde kullanmaya başlayacak. Çağın fırsatlarını herkese sunma misyonunu odağımıza alarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak yenilikçi çözümler geliştirmeye devam edeceğiz.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri