EkonomiGenel

Galaxy akıllı telefon ve tabletler “Android Enterprise Recommended” programına dahil oluyor

Samsung, Google ile sürdürdüğü uzun soluklu ortaklık kapsamında, “Android Enterprise Recommended” programına dahil olacağını duyurdu.

Abone Ol  
 
61 / 100

Samsung, Google ile sürdürdüğü uzun soluklu ortaklık kapsamında, “Android Enterprise Recommended” programına dahil olacağını duyurdu.

Samsung Electronics doğrultusundan yapılan açıklamaya göre, Samsung’un bu programa dahil olmasıyla bir arada, Samsung aygıtlarının Google doğrultusundan işletmelere tavsiye edilen program ve donanım gereksinimlerini karşıladığı ve hem de bunları karşılamanın ötesine geçtiği bir kez daha ispatlanmış oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Samsung Electronics Mobil Etkileşim İşi Küresel Mobil B2B Ekibi Başkan Yardımcısı KC Choi, Samsung olarak özelleştirilebilir donanım, idaresi basit program ve uçtan uca emniyet sahibi olan, sektöre liderlik eden bir hizmet sunduklarını belirterek, “kurumsal müşterilerimizin, işletmelerini dijital çağa ayak uyduracak şekilde modernleştirmelerini destekliyoruz. Android Enterprise Recommended programına katılarak kurumsal müşterilerimizin, Google’ın emniyet, üretkenlik ve esneklik standartlarını karşılamalarını ve hem de bu standartların ötesine geçerek, çalışanlarını koruyan, etkileşimde kalmalarını gerçekleştiren ve operasyonel verimliliği artıran bir mobil tecrübe oluşturmalarını basitlaştırıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Google Android Enterprise Genel Müdürü David Still, “İşletmelere çok iyi mobil tecrübeler sunmak için uzun süredir devam eden ortaklığımızın üstüne inşa edilen Android Enterprise Recommended programına, Samsung Galaxy akıllı telefonlarını ve tabletlerini dâhil etmek bize heyecan veriyor. Samsung’un programa katılımı, Google müşterilerinin üst seviye emniyet, verimlilik ve üretkenlik yayınlayan aygıtlara erişmesini sağlıyor; gelecekte de Samsung ile bir arada daha çoğunu gerçekleştirmeyi umut ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

– “Kurumsal işletmelere sağlayabileceği faydaların bir başka göstergesi”

SAP SE Android Deneyimi Başkanı Christian Lohde, SAP’ın, çalışanların üretkenliğini ve genel refahını iyileştirmede mobil teknolojinin olumlu etkisini anlayan ilk şirketlerden biri olduğunu vurgulayarak, “Samsung’un mobil kurumsal çözümleri, aygıtları basitçe birleşik etmek ve işletmemizin her vakit çalışır halde olmasını sağlamak üzere kendi altyapımız dahilinde çalışmamıza imkân tanıyor. Android Enterprise Recommended programına dâhil olması Samsung’un kurumsal işletmelere sağlayabileceği faydaların bir başka göstergesi.” değerlendirmesinde bulundu.

Centrica Mobil Telekomünikasyon Başkanı Andy Warren da konuyla ilgili, “Centrica olarak müşterilerimiz için olası olan en iyi tecrübesi sağlamak için mobil iş gücüne güveniyoruz. Samsung, mobil filomuzun çevrimiçi kalmasını ve bugün işletmeyi etkileyen en son gözdağlarına karşı korunmasını sağlıyor; Android Enterprise Recommended programına dâhil edildikten sonra daha çok Samsung ürünü kullanmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” yorumunu yaptı.

Galaxy S20, Galaxy Note20, Galaxy Tab S7 | S7 + gibi Android 11 ve üst sürümlerine sahip Galaxy aygıtları ve XCover Pro’yu sahibi olan sağlam aygıtlar, Android Enterprise Recommended programının bir parçası durumuna gelecek. Bu sayede, müşterilere Google’ın standart gereksinimlerini karşılayan daha çok alternatif sunulmasının yanı sıra işletmeler için sıksık aygıt performansı ve kullanıcı tecrübesi sağlanmış olacak. Google ve Samsung, her yerdeki kurumsal müşterilerin dijital dönüşüm hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için sınırları bir arada zorlamaya ve müşterilere olası olan en iyi tecrübeleri sunmaya devam edecek.

Samsung ve Google, çok uzun vakittir işletmelere olası olan en iyi ve en güvenilir mobil tecrübesini sunmak suretiyle yakın bir iş birliği içinde çalışıyor. İki şirket, işletmelerin bugünümüzde denk geldiği en acil zorlukları çözüme kavuşturmak, üretkenliği devam ettirmek, iş gücünü güvenliğini sağlamak ve esneklik sunmak suretiyle aşağı yukarı on yıl önce güçlerini birleştirdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri