EkonomiHaber

FuzulEv Fatih’te ikinci şubesini açtı

FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, hizmet noktalarını genişletmeye yönelik çalışmalara bütün hızıyla devam edeceklerini ifade etti.

Abone Ol  
 

İstanbul Fatih’te ikinci şubesini açan FuzulEv şube miktarını 90’a çıkardı.

 

FuzulEv açıklamasına göre, sabit ve dar gelirli aileleri ev sahibi gerçekleştirmek amacıyla pandemi döneminde de çalışmalarına ara vermeden devam eden şirket, daha çok insanın ev hayalinin gerçekleşmesi amacıyla Türkiye’nin her bölgesinde şubeleşme çalışmalarını sürdürecek.

 

Fatih’te altı katlı binada hizmet vermeye başlayan FuzulEv, yeni şubesinde bölümünde eksper ekibiyle ev ve araba sahibi olmak isteyen müşterileri amacıyla FPK sistemiyle çözüm imkanı sağlayacak.

 

Vatandaşların ufak ufak taksitlerle, peşinat vermeden ve ara ödeme yapmadan ev alma hayallerinin gerçekleşmesini gerçekleştiren FPK sisteminde, katılımcılar yalnızca organizasyon ücreti ödeyerek FuzulEv’in sunmuş olduğu avantajlardan yararlanabiliyor. Her ay noter huzurunda oluşturulan çekiliş sonucunda sırası gelen katılımcılar, hayallerindeki eve sahip oluyor.

 

Açıklamada görüşlerine yer verdiği FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, hizmet noktalarını genişletmeye yönelik çalışmalara bütün hızıyla devam edeceklerini ifade etti.

 

Akbal, pandemi döneminde de ev ve otomobil sahibi olma planlarını ertelemek istemeyen insanların ihtiyaçlarını karşılamak için var güçleriyle çalıştıklarını belirterek, “Bu zor dönemde Türkiye’nin farklı noktalarında yeni şubelerimizi hizmete açarken bir yandan da ülkemizin ekonomisine ve sektöre katkı sağlıyoruz. Elde ettiğimiz bu başarılar bizleri gururlandırıyor. 2020 büyüme hedeflerimiz doğrultusunda bugün 90’a ulaşan şube sayımızı sene sonuna kadar 100 şubeye ulaştırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Önümüzdeki dönemde yine insan odaklı bakış açımızı koruyarak, tedbirler çevçevesinde kesintisiz hizmet vermeye devam edeceğiz.’’ değerlendirmesinde bulundu.

 

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri