Genel

Fibabanka Mobil’den “FibaFX” yeniliği

Fibabanka’nın Mobil ve İnternet Bankacılığı kanalları üzerinden basitçe erişim sağlanan yeni kuşak döviz alım satım hizmeti FibaFX ile Fibabanka bireysel müşterileri, piyasa takibi ile döviz ve değerli maden işlemlerini hızla ve güvenle yapabiliyor.

Abone Ol  
 
64 / 100

Fibabanka’nın Mobil ve İnternet Bankacılığı kanalları üzerinden basitçe erişim sağlanan yeni kuşak döviz alım satım hizmeti FibaFX ile Fibabanka bireysel müşterileri, piyasa takibi ile döviz ve değerli maden işlemlerini hızla ve güvenle yapabiliyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Fibabanka, çok daha hızlı ve basit bankacılık tecrübesi sunmak suretiyle dijital bankacılık çözümlerini geliştirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda geçtiğimiz yılsonunda yenilediği Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarına yeni fonksiyonlar eklemeyi sürdürüyor. Fibabanka bireysel müşterileri, döviz ve değerli maden alım satım işlemlerini Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarında yer alan FibaFX hizmeti ile anlık olarak gerçekleştirebilecekler.

Açıklamaya göre FibaFX’in yenilikleri arasında şu özellikler yer alıyor:

5 gün 24 saat canlı fiyatlarla hızlı işlem yapabilme imkânı sunuyor. Piyasa verileri anlık olarak takip edilebiliyor ve ekonomik takvime rahatça ulaşılabiliyor. Kur ve tutarlar için alarm kurularak işlemler dilenen amaç fiyattan gerçekleştirilebiliyor. Emir bırakma özelliği ile de otomatik alım ve satım yapılabiliyor. Kişiselleştirilebilir yapısıyla FibaFX, takip edilmek dilenen kurları seçerek kişiye özel takip listesi oluşturma imkanı sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Fibabanka Bireysel Bankacılık ve Kaynak Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Sezin Erken, Fibabanka’nın dijital kanallarını çeşitlendirmeye ve geliştirmeye hız kesmeden devam ettiklerini belirterek; “Müşterilerimizin bütün finansal ihtiyaçlarını vakit ve mekândan bağımsız, hızlı ve güvenilir bir biçimde karşılamak suretiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dijital bankacılık stratejilerimiz kapsamında ilerleyen teknolojileri yakından takip ederek dijital tabanlı yeni ürün ve hizmetler sunmayı sürdürüyoruz. Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızda eklediğimiz yeni döviz ve değerli maden alım satım hizmetimiz FibaFX de bu alandaki yeniliklerimizden biri. FibaFX’in avantajlı fiyatlamaları, işlem hızı, basit kullanımı, teknolojik altyapısı ve ilerlemiş grafikleri ile müşterilerimizin döviz ve değerli maden alım satım işlemlerini, rahatça ve vakitdan tasarruf ederek yapmalarını sağlıyoruz.” değerlendirmesini yaptı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri