EkonomiGenelGündemHaber

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri!

Ev Hanımlarına, İşsizlere, Emeklilere, Ek Gelir Arayanlara Evde Ek İş Olarak Yapılabilecek İş Listeler!i

Abone Ol  
 
70 / 100

 

Korana virüs salgını döneminde ekonomik olarak şartlar çok daha zorlaşırken süreçte vatandaşlar ek iş fikirleri aramayı sıklaştırdı. Genellikle de pandemi sebebiyle evden dışarı çıkmanın riskinin arttığı bu dönemde evde ek gelir getirecek iş fikirleri rağbet görmeye başladı. Ev hanımlarına, işsizlere, ek iş arayanlara evde ek kazanç yolları neler, evde ek iş veren firmalar var mı, evde ek iş ilanları neler, evden çalışarak para kazanmak olası mı, evde ek iş paketleme, maske yapımı, mandal montajı, nikah şekeri ve bebek şekeri yapımı, sabun imalatı gibi iş fikirleri nasıl yaşama geçirilir, evden para kazanılır mı?

Pandemi döneminde bozulan ekonomi ardından insanların paraya olan gereksinimleri artarken özellikle de ücretsiz izne çıkartılan şahıslar evden yapabilecekleri ek iş imkanları arıyorlar. Ek iş imkanları yardımıyla çalışan şahıslar dahi mesai saatleri dışında evlerinde vakit geçirirken ayıracakları vakte bağlı olarak yüksek kazançlar elde  ediyorlar.

İşte ev hanımları ve evde ek iş imkanları arayan bireylerin yapabilecekleri 10 karlı iş fikri!

 

 

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri! 2 – evde taki tasarimi ile ek gelir

EVDE BİLEKLİK, KÜPE, KOLYE YAPARAK, TAKI TASARIMI İLE PARA KAZANMA FIRSATI

 

Günümüzde belediyeler doğrulusunda açılan çok sayıda takı tasarım kursu bulunmakla birlikte YouTube üzerinden bile izleyerek öğrenebileceğiniz takı tasarımı yardımıyla kısa sürede büyük kazançlar elde etmeniz mümkündür. Bunun için biraz arkadaş çevrenizin geniş olması ya da sosyal medyayı aktif olarak kullanmanız yeterli olacaktır. Yapmış olduğunuz takıları kendiniz satabileceğiniz gibi gene evlerde takı yapımı ve boncuk paketleme işlerine de müracaat yapabilirsiniz. Sıfır sermaye ile yapabileceğiniz bu iş ile ayırdığınız vakit ve el becerisine göre yüksek tutarlarda ek gelir elde etmeniz mümkündür.

 

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri! 3 – freelance computer 918x516 1

FREELANCE GRAFİK TASARIM İŞİ İLE GELİR GELİR İMKANI

Mesleki bilgi kapasitesi olan şahıslar için en yüksek para kazanma olanağı muhakkak grafik tasarım işidir. Bu alanda hizmet veren çok sayıda kursta eğitim alarak hem de belediyeler tarafından açılan bedava mesleki eğitim kursları ve yine internetten bu alanda kendinizi geliştirmeniz de mümkündür. Günümüzde internet sitelerinin sayıları her geçtiğimiz gün artarken sanal dünyanın büyümesi ile grafik tasarım işine olan talep ve iş imkanları da artmaktadır. Grafik tasarım işi akşamları evde ayıracağınız birkaç saat ile yaparak yüksek tutarlı kazanç elde edebileceğiniz en geniş kapsamlı iştir.

 

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri! 4 – makale yazarligi 1

İNTERNETTEN MAKALE YAZARAK PARA KAZANMA İŞİ

Hiçbir bilgi birikiminiz olmasa dahi kendinizi kısa sürede geliştirmeniz ile asgari ücretten bile daha yüksek tutarda para kazanmanızı sağlayacak parlak iş fikirlerinden biri de evde makale yazarak para kazanma yöntemidir. Günümüzde haber siteleri, bloglar, ticari satış siteleri gibi çok sayıda site makale gereksinimi duymakta olup günlük olarak girilen makaleler internet üzerinden verdiği ilanlarla genellikle evde ek iş gerçekleştirmek isteyen şahıslardan temin edilmektedir. Bazı siteler üniversite ve lise öğrencilerine ek iş olanağı sunarken konu hakkında detaylı bilgiye internetten makele sipariş verdiği siteler üzerinden alınabilmektedir. İlk başlarda deneyimsiz şahıslar düşük fiyatlarla çalışsalar da kademeli olarak fiyatlar yükselmektedir.

 

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri! 5 – kina paketleme

EVDE KINA PAKETLEME İŞİ

Evden uygulanabilecek en yalın ve yüksek kazançlı işlerden biride kına paketleme işidir. Bu yıl pandemi sebebi ile kına, düğün ve sünnet gibi organizasyonların sayısında düşüş yaşansa da özellikle de yaz aylarında yükselen talepler ardından çok sayıda firma evlere ek iş vermektedir. Bu ilanlar internetten sosyal medya hesapları üzerinden takip edilebilmektedir. Yine yaşadığınız kentte bu tip ürünlerin satıldığı büyük çarşılara giderek kendinize ideal bir iş arayabilirsiniz.

 

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri! 6 – mantar tipali tup sisede nikah sekeri modelleri 601x350 c

EVDE NİKAH ŞEKERİ VE BEBEK ŞEKERİ YAPARAK EK GELİR KAZANMA

Nikah ve bebek şekeri işi anında anında bütün firmalar doğrulusunda internetten evlere verilmekte olup yine bu malzemeleri temin ederek kendiniz de internet üzerinden sosyal medya hesaplarını kullanarak satış yapabilir, evinize ve bütçenize ek gelir olanağı sağlayabilirsiniz.

 

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri! 7 – naylon iplik

EVDE İPLİK TEMİZLEME İŞİ VEREN FİRMALAR

Konfeksiyonlar sık sık evlere iplik temizleme işi vermekte olup bu işlerde parça başı çalışılmaktadır.

 

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri! 8 – unnamed 8

EVDE DAVETİYE KATLAMA / DAVETİYE YAPARAK PARA KAZANMA

Davetiye katlama işi Türkiye genelinde yaygın olarak oluşturulan ek işler arasında yer almakta olup matbaaların yoğun olarak bulunduğu yerleri ziyaret ederek kendinize ideal bir ek iş talep edebilir ya da internetten evlere ek iş veren firmalar üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

 

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri! 9 – bakici ucretleri 2020 bakiciburada

EVDE ÇOCUK BAKMAK, SAATLİK BAKICI HİZMETİ

Günümüzde çalışan annelerin sayılarının yükselmesi, kadınların bundan sonra kendilerine daha çok vakit ayırma gereksinimi duyması ve eşleri ile olan davetlere katılım oranlarının yükselmesi ile evde çocuk bakımı ve saatlik bakıcı hizmetleri istekleri artmaktadır. Evde çocuk bakım işi için tam vakitli çalışan şahıslara en az asgari ücret ve sigorta olanağı da tanınmaktadır.

 

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri! 10 – Evde Galos Paketleme Isi

 

EVDE POŞET KATLAYARAK, GALOŞ PAKETLEME İŞİ YAPARAK PARA KAZANMA

Korana virüs salgını döneminde galoş kullanım seviyesi büyük oranda artarken firmalar evde poşet katlama ve galoş paketleme işleri dağıtmaktadır. İnternetten verilen ilanlara başvuru yaparak bu basit işi yaparak yüksek miktarda para kazanabilirsiniz.

 

Evden Para Kazandıracak Karlı ve Kolay İş Fikirleri! 11 – Evde Sabun Paketleme isi

EVDE SABUN PAKETLEME İŞİ YAPARAK EK GELİR ELDE ETME İMKANI

Son dönemde kına, düğün, sünnet, bebek mevlüdü gibi organizasyonlar için dağıtılmaya başlayan süslü sabunlar için  firmalar evde sabun paketleme işi vermekte olup sizde basit kalıplar ve malzemeler satın alarak bu tip sabunlar üreterek sosyal medya hesapları üzerinden kendiniz de satarak para kazanabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Evim kira bende çalışmak istiyorum çok ihtiyacım var okula giden çocuğum varyardımcı olursanız sevinirim

  2. Evde yapabileceğim her türlü işe talibim çok zor durumdayım işe ihtiyacım var bilgi verirmisiniz yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri