EkonomiGenelGündemHaberMaaşlar

Evde paketleme işi için tıklayınız!

Günlük 3-4 saat evde çalışma ile 1.500 TL üstünde gelir kazanın!

Abone Ol  
 

Türkiye’de corona virüsü salgını nedeniyle evden kazanç sağlamak isteyenlerin de sayısı arttı. Ek iş gerçekleştirmek isteyenler Evde sabun paketleme işi yardımıyla para kazanmaları olası bulunduğu gibi yapması da son derece basittir. Özellikle sabun paketleme işi gerçekleştirmek isteyen ev hanımları emekliler ve iş arayanlar paketleme işi yardımıyla çok güzel para kazanabiliyorsunuz. Sabun paketleme işi gerçekleştirmek isteyen okurlarımızın bilmesi gereken mühim konuların başında bu işi başlamak amacıyla bir kaç arkadaşınızla beraber çalışmanızı önermekteyiz. Sabun paketlemesi işinde firmalar paket başı 15 kuruş ödeme yapmaktadır.

 

Evde paketleme işi için tıklayınız! 2 – evde sabun paketleme isi nasil yapilir kazanci ne kadar3

 

Koronavirüs salgını ardından evde kalarak gelir kazanmak isteyenlere İŞKUR kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. İŞKUR ‘evde paketleme projesi’ ile evden gelir etmek isteyen bayanlara kazanç kapısı olacak. Günlük yapabileceğiniz paket adedi 800 seviyesinde olacaktır ve bu iş yalnızca sizin 2 saatinizi almaktadır. Eğer siz daha çok vakit ayırırsanız kazanacağınız parada o kadar çok olacaktır. Genellikle ev hanımları bu işi evlerinde yaparak evinin bir çok ihtiyacını karşılayabilmektedir. Sizde evinizde yapabileceğiniz bir ek iş arıyorsanız evde sabun paketleme işi amacıyla müracaat yapabilirsiniz.

 

evde sabun paketleme

HANGİ ÜRÜNLER PAKETLENİYOR?

 

Paketleme işinde genel olarak sabun, tel toka kutulama, poşet katlama, kulak çubuğu ambalajlama gibi detaylı ürünlerin paketlenmesi yapılıyor. Evde yalnızca 3-4 saat çalışma ile aylık gelir elde etmek isteyen hanımların bir grup şartları yerine getirmesi gerekiyor.

Günlük yapabileceğiniz paket adedi 800 seviyesinde olacaktır ve bu iş yalnızca sizin 2 saatinizi almaktadır. Eğer siz daha çok vakit ayırırsanız kazanacağınız parada o kadar çok olacaktır. Genellikle ev hanımları bu işi evlerinde yaparak evinin bir çok ihtiyacını karşılayabilmektedir. Sizde evinizde yapabileceğiniz bir ek iş arıyorsanız evde sabun paketleme işi amacıyla müracaat yapabilirsiniz.Genellikle büyük şehirlerdeki firmalar paketleme işi gibi yalın olan işleri gerçekleştirmek istemedikleri amacıyla bu işleri evinden çalışmak isteyenlere verebiliyorlar. Tane başına da 10 ila 15 kuruş arasında ödeme yapan firmaların her biri değişik ödeme şartları sunabilir. Sizlere tavsiyemiz güvendiğiniz ve parasını net ödeyecek dediğiniz bir firma bulmanız ve parasını almadan muhakkak ürünlerinizi teslim etmemenizdir.
Sabun paketleme işi alabilmek öyle basit değil. Bulunduğunuz bölümde sabun üretim tesisi olması gerekmektedir. Ege bölgesinde evlerde imal edilen zeytinyağlı sabunları paketleme işleri evlere verilmektedir. Burada iş birazda sizlere düşmektedir. Araştırma yaparak evde yapabileceğiniz bir iş bulabilirsiniz. Ege bölgesinde çok miktarda imal edilen sabunların paketleme işlemleri isteyen şahıslara evde yapılmak üzere verilmektedir. Bu yerleri belirleme edip iş istemek sizlere kalmış bir şeydir.

Etiketler

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Benim.bu ise ihtiyacım.var yardimci olurmusunuz 2 senedir laisizm ben kızım yaparız lütfen ihtiy acım.var afyon sandıkli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri