Ekonomi

Evde İş Arayanlara Müjde ! 3 Saat’e 100 TL Kazanabilirsiniz !

Abone Ol  
 
62 / 100

Evden iş arayanlar ilgi fırsat sürüyor. 3 saat çalışarak ayda 1000 TL kazanabilirsiniz. Yeni tip koronavirüs salgını döneminde evden çalışmak isteyen yurttaşların sayısında artış yaşandığı görüldü. Aile bütçesine ek katkı sunmak isteyen binlerce birey evden uygulanabilecek işleri araştırıyor. Bu bağlamda İŞKUR’un resmi internet sitesi üstünden yayımlanan ilanlar arasında evde paketleme işi ön plandaki konumunu aldı. Ev hanımlarının ilgisini çeken bu ilanlara bilhassa pandemi döneminde yoğun ilgi gösterildi. Bu işi tercih edenler günde yalnızca 3-4 saat çalışıp ayda ortalama 1000 TL kazanç elde edebilecek.

Evde para kazanma 2020

Evden iş arayanlar ilgi fırsat sürüyor. İŞKUR vasıtasıyla vasıflı-vasıfsız evde paketleme işçi ilanları yayımlandı. Pandemi sürecinde evden çıkmayarak uygulanabilecek işler ilgi çekmeye başladı. Ailesinin ekonomisine belirli bir miktarda katkı sunmak isteyen vatandaşlarımız İŞKUR üstünden evde uygulanabilecek işleri merak ederek incelemelerini sürdürüyor. Evde paketleme işleri bu bağlamda ön planda konumunu alırken günde ortalama 3-4 saat çalışılarak ayda aşağı yukarı 1000 TL’ye yakın bir kazanç sağlanabiliyor. Bu ilanlara müracaatları en yakın İŞKUR merkezine giderek yapılabilir ya da İŞKUR resmi internet sitesi üstünden kayıt olup detayları öğrenebilirsiniz.

EVDE PAKETLEME İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Evde paketleme işi gerçekleştirmek isteyenlerin, adreslerine en yakın İŞKUR şubesine giderek kayıt yaptırmaları gerekiyor. Hem de kayıttan evvel ise İŞKUR evde ek iş müracaat formunu doldurmak gerekiyor. Başvuru yapanların eğitim sertifika belgeleri İŞKUR meslek danışmanı doğrultusundan kayıt edilecek. Paketleme işi geldiği zaman ise İŞKUR başvuranın cep telefonuna mesaj gönderecek. Farklı el işleri amacıyla gelen öneriyi kabul eden kadınlar evde 3-4 saatlik çalışmalar ile bin liranın üstünde gelir elde edebilirler.

Evde nasıl para kazanılır ?

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

İŞKUR evde iş olanağı fırsatından yararlanmak isteyen ev hanımları alakalı ilanın yayımlanması ile birlikte kendilerine en yakın İŞKUR şubesine giderek İŞKUR evde ek iş müracaat formu dolduracak. Yapılan her iş başına para ödemesi yapılacak. Kadınlar bu işler vasıtası ile günde 3-4 saat çalışacak ve ayda minimum 1000 lira maksimum 1500 lira ek gelir kazanma hakkı elde edecekler. Bu sayede hem ekonomik özgürlüklerini kazanacaklar hem de aile ekonomisine katkıda bulunacaklar.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri