Genel

Enerjisa Üretim’e Stevie’den 2 ödül

Enerjisa Üretim, Stevie’de Yılın İşvereni Kategorisinde altın, İnsan Kaynakları Başarısı Kategorisinde bronz mükafatün sahibi oldu.

Abone Ol  
 
69 / 100

Enerjisa Üretim, Stevie’de Yılın İşvereni Kategorisinde altın, İnsan Kaynakları Başarısı Kategorisinde bronz mükafatün sahibi oldu.

Enerjisa Üretim’den oluşturulan bildirime göre, Türkiye’nin önde gelen elektrik üretim şirketi Enerjisa Üretim, dünyanın en saygın iş mükafatleri organizasyonu olan Stevie Ödülleri’nde biri altın, biri bronz olmak üzere 2 mükafate layık görüldü.

Dünyanın en iyi işverenlerinin yanı sıra insan kaynakları bölümündeki başarıların da mükafatlendirildiği global bir uygulama olan Stevie Ödülleri’nde bu sene 700 müracaat değerlendirmeye alındı.

Enerjisa Üretim, Yılın İşvereni (Enerji) Kategorisinde altın mükafatün sahibi olurken, İnsan Kaynakları Başarısı kategorisinde ise Prim ve Ödüllendirme Sistemleri ile bronz mükafate layık görüldü.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Enerjisa Üretim İnsan ve Kültür’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet R. Kumbasar, şunları kaydetti:

“Uluslararası alanda çok büyük bir ciddiye sahip Stevie Ödülleri’nden biri altın ve biri bronz olmak üzere toplam 2 mükafatle dönüyor olmanın sevincini yaşıyoruz. Enerjisa Üretim olarak ‘Yılın İşvereni’ kategorisinde altın mükafate layık görülmek, 2018 senesinden bu yana insan merkezli gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmaların ve emeğin karşılığı.

Bilgi birikimini daimi ilerleten, standartları belirleyen ve sektörün geleceğine yön veren enerji şirketi olmak hedefiyle insan kaynakları adına geliştirdiğimiz proje ve süreçlerimiz, Yılın İşvereni kategorisinde mükafat almamızı sağladı. ‘İnsan Kaynakları Başarısı’ kategorisinde almış olduğumuz bronz mükafat ise şirketimizin vizyonu ve misyonu paralelinde ne kadar mühim işlere imza attığımızın göstergesi.

Yeni yetenekleri bünyemize katmak, ilerletmek ve bünyemizde tutmak, değişik gereksinimlere yönelik olarak çeşitlendirilen mükafat mekanizmalarımız, insan merkezli uygulamalarımızın organizasyon ve çalışan gereksinimleri tarafında özelleştirilebilmesi, İnsan Kaynakları Başarısı kategorisinde bizi üst sıralara taşıdı. Mükemmelliği ilke edinmiş bir şirket olarak çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza karşı yüksek mesuliyet bilinci ile hareket etmeye ve her vakit daha iyisini gerçekleştirmek amacıyla çalışmaya devam edeceğiz. Bu anlamlı mükafatleri kazanmamızda emeği geçtiğimiz projeleri ilerleten ve uygulayan bütün çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.”

Enerjisa Üretim, daha evvel iş yeri mükemmelliğini ölçümleyen incelemeler yürüten, İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanlığı bölümünde dünyanın önde gelen şirketlerinden Kincentric doğrulusunda 2019 senesinde Türkiye’nin En İyi İşvereni seçilmişti.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri