EkonomiGenelGündemHaber

Enerjisa Enerji CFO’su Moser “Küresel Fikir Lideri” seçildi

Enerjisa Enerji Mali İşler Direktörü (CFO) Michael Moser, ABD'li televizyon kanalı CBS News tarafından "Sürdürülebilirlik ve Geleceğin Altyapısına Yatırım" kategorisinde "Küresel Fikir Lideri" seçildi.

Abone Ol  
 
65 / 100

 

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Enerjisa Enerji sürdürülebilirlik konusundaki çalışmalara öncülük etmeyi sürdürüyor.

Şirketin kredi yapısını çeşitlendirmek, etkin nakit yönetimi başlatmak, kur risklerini azaltmak ve yeni bir risk yönetimi sistemi kurmak suretiyle risk azaltımına yardımcı olan Moser, bu vizyonuyla CBS News tarafından ödüle layık görüldü.

Moser, konuya ilişkin açıklamasında, “Bu ödülü Türkiye’nin dünya çapında tanıtımına destek olacak bir fırsat olarak görüyor ve uluslararası ölçekte Türkiye’nin yatırım yapmak için ne kadar iyi bir ülke olduğunu, sürdürülebilirlik konusunun ne kadar gelişmiş olduğunu gösterdiğimizi düşünüyorum.” ifadelerini kullandıç

Öte yandan, Moser’in enerji dünyasına ve Enerjisa Enerji’nin sürdürülebilirlik bakış açısına ilişkin verdiği röportaj, 27 Ekim’de CBS News tarafından yayınlanacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri