GenelGündemHaber

Emsan, Demre Serisi’nin eni üyesi ile mutfaklara fonksiyonellik kazandırıyor

 Emsan Demre Serisi’nin yeni üyesi Demre Makarna & Haşlama Tenceresi ile lezzetli makarna çeşitlerinin yanı sıra haşlama sebze gibi sağlıklı yemeklere imzasını atarak, mutfaklara fonksiyonellik kazandırıyor.

Abone Ol  
 
58 / 100

 

Emsan açıklamasına göre, Demre Serisi’nin yeni üyesi Demre Makarna-Haşlama Tenceresi ile lezzetli makarna çeşitlerinin yanı sıra haşlama sebze gibi sağlıklı yemeklere imzasını atarak, mutfaklara fonksiyonellik kazandırıyor.

Kadınların mutfaktaki “yol arkadaşı” Emsan’ın çeliği kullanılarak özel olarak tasarlanan tencere, süzme işlemini kolaylaştıran özel bir donanımıyla dikkati çekiyor.

Ayrıca lezzetli makarna çeşitlerinin yanı sıra, haşlama sebze gibi sağlıklı yemekler için kadınlara yardımcı olan söz konusu ürün, tüm Emsan mağazalarında ve “emsan.com.tr” internet sitesinde 299,99 TL’den satışa sunuldu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri