Ekonomi

Emlak Katılım’da Şube Açılışları Devam Ediyor

Emlak katılım şube açma faaliyetleri devam ediyor

Abone Ol  
 

2019’un Mart ayından hizmetlerine başlayan Emlak Katılım, şube sayısını arttırmaya devam ediyor. İstanbul içerisindeki beşinci şubesini de açan Emlak Katılım, müşterilerine daha çok bölgede erişmek için genişlemeye devam ediyor.

Emlak Katılım’ın şube açma faaliyetleri halen daha sürüyor. En başta gayrimenkuller olmak üzere ekonomik büyümeye ve istihdam alanlarına yüksek katkı sağlayan stratejik önemi yüksek sektörlere, çeşitli finansman modelleri sunmak için çalışmalarını devam ettiren Emlak Katılım, İstanbul içerisindeki beşinci şubesini de Erenköy bölgesinde açtı. Çeşitli dijital bankacılık araçları ile ülkenin birçok köşesindeki müşterilerine hizmet vermeye devam eden Emlak Katılım, geçtiğimiz üç aylık dönemde açtığı yeni şubeler ile hizmet ağını bir hayli genişletti. Bu süreçte Samsun, Rize, Gaziantep ve Konya şubelerini açan Emlak Katılım, son açtığı Erenköy Şubesi ile de toplam şube sayısını 16’ya yükseltti.

Emlak Katılım’da Şube Açılışları Devam Ediyor 2 – emlak katilim 2

2020’nin Sonunda 40 Şube Olacak

Son aylar içerisinde hızlı bir şekilde açtığı yeni şubeler ile ağını genişletmeye devam eden Emlak Katılım, Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesinde açacağı şubeler ile ülkenin her noktasında her vatandaşa hizmet vermek istiyor. Bu bağlamda şu an itibariyle Merkez Ataşehir, İkitelli, Erenköy, Fatih, Ümraniye, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, İzmit, Kayseri, Rize, Samsun, Konya, Adana, Büsan hizmet veren Emlak Katılım, 2020 yılının sonuna gelindiğinde ülke çapında toplamda 40 adet şubeye sahip olmayı hedefliyor.

2019 yılının Mart ayı içerisinde resmi olarak kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede oldukça başarılı faaliyetler yürüten ve müşterilerini her daim memnun eden Emlak Katılım, söz konusu başarı sayesinde şube ve hizmet ağını gün geçtikçe arttıracağa benziyor. Son olarak İstanbuldaki beşinci şubesini de açan firma, gayrimenkul satışlarının patlama yaşadığı bu aylarda tüm Türkiye geneline yayılmayı ve Edirne’den Hakkari’ye kadar her noktada her vatandaşa hizmet vermeyi hedefliyor. Bu kapsamda yıl sonu için kendisine ülke çapında 40 şube hedefi koyan şirket, tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri