EkonomiGenel

Emlak Katılım Esenyurt şubesini hizmete açtı

Emlak Katılım, Esenyurt şubesi ile İstanbul'da 22, Türkiye çapında ise 43 şubeye ulaştı.

Abone Ol  
 
68 / 100

Emlak Katılım, Esenyurt şubesi ile İstanbul’da 22, Türkiye çapında ise 43 şubeye ulaştı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin dört bir yanısıra hizmete açacağı şubeleriyle müşterilerinin bankacılık hizmetlerini karşılamayı ve ülke ekonomisine katkı gerçekleştirmeyi amaçlayan Emlak Katılım, İstanbul’da da şube ağını genişletmeyi sürdürüyor.

Şubeleşme manasında adımlarını hızlandıran bankanın bu seferki durağı ise Esenyurt oldu. Böylece İstanbul’da 22., Türkiye çapında ise 43. şubesini hizmete alan Emlak Katılım, yıl sonucunda 50 şubeye ulaşmayı hedefliyor.

Şube açılışlarının yanı sıra son günlerde müşterilerinin farklılaşan finansal ihtiyaç larına makul çözümler yayınlayan Emlak Katılım, gayrimenkul devir işlemlerinin problemsiz gerçekleşmesi için Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü ile protokol imzalayarak Tapu Güvenilir Hesap programını yaşama geçirdi.

Banka, bir ilke imza atarak hizmete tanıttığı bu program ile gayrimenkul alım satım işlemlerini emniyet altına almayı hedefliyor.

Uygulama kapsamında alıcı ve satıcı taraflar için Emlak Katılım içeriğinde hesaplar açılıyor ve devir işlemi bitene kadar müşterilerin birikimi emniyet altına alıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, şube ağını genişleterek müşterilerine ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerini sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Bayraktar, şunları kaydetti:

“Türkiye’nin derhal derhal her noktasında şubelerimizle yer almayı istiyor, bu tarafta şubeleşme çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Doğru hamlelerle lüzum bireysel gerekse kurumsal müşterilerimiz için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Yeni projelerle bir arada sürdürdüğümüz şubeleşme çalışmaları yol haritamızda mühim bir yere sahip. Müşterilerimize bulundukları lokasyonlarda ulaşmayı amaçlamakla bir arada yaptığımız yatırımlarla da mahalli ekonomiye ve istihdama katkı gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu bağlamda İstanbul’da hizmete verdiğimiz Esenyurt şubemizin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.”

Emlak Katılım’ın şube ağını genişletmesinin yanı sıra dijital kanallarını ilerletmek için de çalışmalar yürüttüğünü ifade eden Bayraktar, “Bir dijital bankacılık hizmeti olan e-şube vasıtası ile müşterilerimiz, şubeye gitmeden tamamiyle dijital kanal üzerinden hesap açabiliyor ve ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine rahatlıkla ulaşabiliyorlar.” ifadelerini kullandı.

Genişleyen şube ağı ve e-şubeyle ülkenin istisnasız her köşesini kapsamayı ve müşterilerine hizmet vermeyi hedeflediklerini belirten Bayraktar, dijital bankacılık bölümünde müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlayacak ürünler özelinde çalışmalarının da devam ettiğini, bu kulvarda büyümeye odaklandıklarını kaydetti.

Bu arada Emlak Katılım halen, Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Beykent, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Avcılar, Metrokent, Maslak, Maltepe, Kavacık, Beşyüzevler (GaziOsmanpaşa), Esenyurt, Gebze, Ankara, Ankara (Ostim), Aksaray, Batman, Bursa, Bursa Yıldırım, Diyarbakır, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Konya, Konya Büsan ve Antalya şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri