EkonomiGenel

Emlak Katılım Bursa’da ikinci şubesini hizmete açtı

Şube yatırımlarını sürdüren Emlak Katılım, Bursa'daki ikinci şubesini Yıldırım ilçesinde hizmete aldı.

Abone Ol  
 
65 / 100

Şube yatırımlarını devam ettiren Emlak Katılım, Bursa’daki ikinci şubesini Yıldırım ilçesinde hizmete aldı.

Emlak Katılım’dan oluşturulan bildirime göre, şirket, şube yatırımlarına hız kesmeden devam ederken, yenilikçi ürünlerini müşterilerine ulaştırmak üzere hizmet ağını genişletiyor.

Bu kapsamda Türkiye’nin mühim ekonomi merkezlerinden Bursa’daki ikinci şubesini Yıldırım ilçesinde hizmete yayınlayan Emlak Katılım, Türkiye çapında 30 şubeye ulaşmış oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, yıl sonuna kadar 50 şubeye ulaşma hedefinde olduklarını hatırlattı.

Kısa sürede doğru adımlar atarak lüzum bireysel gerekse kurumsal müşteriler için yenilikçi çözümleri yaşama geçirdiklerini belirten Bayraktar, şunları kaydetti:

“Şubelerimiz ülkemizin dört bir yanına götürdüğümüz hizmet noktaları olmakla birlikte, mahalli ekonomiye ve istihdama katkı gerçekleştiren birer vasıta niteliğindedir. Şube ağımızı genişletmeyi önümüzdeki senelerde da sürdüreceğiz. Fiziki olarak bizim için elzem olan her noktada şubelerimizle yer almayı hedefliyoruz.

Türkiye’nin dördüncü büyük şehri ve ekonominin mühim kentlerinden biri olan Bursa, endüstri ve teknoloji gücünü, sahip bulunduğu doğal güzelliklerle birleştirmiştir. Bu bağlamda Bursa’da hizmete verdiğimiz ikinci şubemizin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri