EkonomiGenel

Eminevim’den MÜSİAD EXPO 2020 fuarına destek

Eminevim'den Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) doğrultusundan düzenlenen MÜSİAD EXPO 2020 fuarına destek açıklaması geldi.

Abone Ol  
 
65 / 100

Eminevim’den Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) doğrultusundan düzenlenen MÜSİAD EXPO 2020 fuarına destek açıklaması geldi.

Eminevim’den yapılan açıklamada, MÜSİAD EXPO fuarlarının, Türkiye’nin en mühim ticari etkinliklerinden biri olarak dünyanın başarılı yatırımcılarının ilgisini çektiği bildirildi.

Şirketten yapılan açıklamada bunlar kaydedildi:

“Kuruluşundan şu zamana kadar Türkiyemizi dünyada saygın bir noktaya taşımak suretiyle büyük çaba sarf eden ve aynı vakitte delegesi olmaktan da haysiyet duyduğumuz Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’mizin düzenlediği, MÜSİAD EXPO 2020 Fuarı’nın iş dünyamız adına hayırlı olmasını diliyoruz. Bugüne kadar düzenlenen MÜSİAD fuarları, iş insanlarımıza yerel ve uluslararası alanlarda büyük katkılar sağlamış, ülkemizi ekonomik alanda saygın bir noktaya taşıma idealine büyük destekler vermiştir.

Türkiye’nin en mühim ticari etkinliklerinden biri olarak değerlendirdiğimiz ve bizim de uzun seneler katılım sağlayarak destek olmaktan sevinç duyduğumuz bu kıymetli organizasyona, bu yıl pandemi şartları her ne kadar katılımımıza mani olsa da desteğimiz her platformda engel tanımadan sürecektir. MÜSİAD’ın bir parçası olmaktan haysiyet duyduğumuzu bir kez daha paylaşıyor, MÜSİAD EXPO 2020 Fuarı’nın, ülke ticaretine sağlayacağı mühim katkılar yönünden hayırlı olmasını diliyoruz.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri