EkonomiGenel

Eminevim, yaz sezonunda 6 bin 728 teslimat yaptı

Eminevim, yaz sezonunu kapsayan 3 aylık döneme 6 bin 728 teslimat sığdırırdı.

Abone Ol  
 

Eminevim, yaz sezonunu içine alan 3 aylık devreye 6 bin 728 teslimat sığdırırdı.

Şirketten oluşturulan bildirime göre, yaz sezonuna haziran ayındaki 2 bin 510 vasıta ve konut teslimatıyla başlayan Eminevim, hizmet verilen faizsiz “Elbirliği Sistemi” ile 3 aylık dönemde 6 bin 728 bireyi ev ve vasıta sahibi yaptı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Emin Grup Kurumsal Etkileşim ve Marka Yönetimi Direktörü Mustafa K. Daldal, geride kalan ağustos ayında 275 milyon TL, 3 ayı içine alan yaz devresinde ise toplamda 925 milyon TL’lik vasıta ve konut teslimatı gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Yaz sezonunda olabildiğince başarılı bir grafik çizdiklerini, bu sezon aylık teslimat ortalamasını da 2 binin üstüne çıkarmayı başardıklarını belirten Daldal, yaz devresi içinde oluşturulan, toplam 925 milyon TL’lik teslimatın yalnızca vasıta ve konutu kapsadığını kaydetti.

– “6 bin 728 teslimat, bulunduğumuz pazarda kırılması zor bir rekor”

Eminevim’in bugüne kadar yaptığı bütün teslimat bilgilerinin vasıta ve konuttan oluştuğunu belirten Daldal, verilerin şeffaf bir şekilde açıklanmasıyla rastgele bir şüpheye yer bırakmadan insanlarda itimat duygusunu tesis ettiklerini aktardı.

Daldal, şunları kaydetti:

“Eminevim olarak yaz sezonunu 925 milyon TL’lik teslimatla kapattık ve olabildiğince başarılı bir sezonu geride bırakmış olduk. 3 ayda gerçekleştirdiğimiz 925 milyon TL sayısal değerindeki 6 bin 728 teslimat, bulunduğumuz pazarda kırılması zor bir rekordur. Burada şunu da vurgulamak lazım; bütün teslimatlarımız yalnızca vasıta ve konuttan oluşmaktadır. Biz, verilerimizi paylaşırken her vakit şeffaf bir siyaset izliyoruz. Çünkü başarımızı yaptığımız teslimatın niteliği, ekonomik sayısal değeri ve ardından da sayısı ile ölçüyoruz.

Şirketimiz bugün geldiği başarılı noktaya, kurucumuz merhum A. Emin Üstün’ün öncülüğünde 30 senelik bir tecrübe ve tecrübeyle ulaştı, sağladığı itimat yardımıyla Türkiye’de bir ekonominin meydana gelmesine vesile oldu. Faizsiz ev ve vasıta sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız sağladığımız bu itimatla 30 senedir Eminevim’i tercih ediyor. Bugün de ev ve aracını faizsiz alabilmek isteyenlere tavsiyemiz, inceleme yapar iken şeffaf olmayan bilgilere karşı dikkatli olmaları, teslimat sayılarının kalitesini iyice araştırarak karar vermeleridir. Çünkü piyasa birtakım suistimallere açık ve vatandaşlarımızın da bu bilinçte olması önemli. Fakat biz bu suistimallere karşı şeffaflığımızı meydana koyarak halkımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri