EkonomiGenel

Eminevim, 600 bin liralık ev hediye edecek

Eminevim, müracaatları bugün başlayan ve 4 ay sürecek kampanya kapsamında bir şahsa 600 bin lira sayısal değerinde daire armağan edecek.

Abone Ol  
 
71 / 100

Eminevim, müracaatları bugün başlayan ve 4 ay sürecek kampanya kapsamında bir şahsa 600 bin lira para değerinde daire armağan edecek.

Eminevim tarafından kampanyaya dair düzenlenen basın toplantısında konuşan Eminevim Kurumsal Etkileşim ve Marka Yönetimi Direktörü Mustafa Kemal Daldal, ev ve otomobil alabilmek için tasarrufa dayalı sistemi seçenleri bir kez daha ödüllendireceklerini söyledi.

Kampanyanın bugün başladığını ve 31 Ocak Ayı 2021’ye kadar süreceğini belirten Daldal, bu proses süresince Eminevim’e ev ve otomobil için kayıt yaptıranların birer çekiliş hakkı kazanacağını aktardı.

Daldal, her müracaat için ayrı çekiliş hakkı olacağını belirterek, “Ayrıca, yeni kayıt yaptıran müşterilere referans veren sahip olunan müşterilerimiz de çekiliş hakkı kazanacak. Başvuru bitiminin sonrasında bir ay ortamında çekilişimiz noter huzurunda yapılacak. Kazanan şanslı Eminevim 5YÜZ60 Kurtköy Projesi’nden 600 bin sayısal değerinde bir daire kazanacak.” dedi.

Dairenin 2+1 ve 122 metrekare olacağını izah eden Daldal, “Daha evvelce yaptığımız ve müracaatları 6 ay süren cip kampanyasına 14 bin müracaat almıştık. Burada beklentimiz 30 bin müracaat. Bu 30 bin bireyin sisteme girmesiyle ekonomiye 3 milyar 320 milyon liralık ek katkı sunmayı hedefliyoruz.” diye konuştu.

– “Ev ve otomobil sahibi yaptığımız aile adedi yıl sonucunda 175 bini aşacak”

Mustafa Kemal Daldal, tasarrufa dayalı el birliği düzeneğinin mucidi olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Çalışmalarımıza 30 senedir bulunduğu gibi pandemi sürecinde de ara vermedik, ekonomiye katkıyı sürdürdük. Haziran-ağustos dönemini içine alan 3 ayda 6 bin 728 bireyi ev ve otomobil sahibi yaptık, 925 milyon liralık teslimat gerçekleştirdik. Oldukça zor bir yıl olmasına karşın eylül sonu itibarıyla ilk 9 aylık periyotta 17 bin 500 ev ve otomobil teslimatı yaptık. Bu 17 bin 500 teslimatın ekonomik sayısal değeri 3 milyar liraya tekabül ediyor.”

Daldal, senenin son çeyreğinde 5 binden çok teslimat gerçekleştirmeyi planladıklarını aktararak, “30 senelik teslimat sayımız 170 bin adede ulaştı. 175 bini aşan otomobil ve ev teslimatıyla senesi kapatmayı planlıyoruz. Gelecek yıl sonu hedefimiz 200 bine ulaşmak.” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri