Genel

Eminevim 2020’yi 4 milyar TL ile kapatmayı hedefliyor

Emin Grup Kurumsal Etkileşim ve Marka Yönetimi Direktörü Mustafa K. Daldal, "2020 senesini 4 milyar TL düzeyinde bir ekonomik katkı ile kapatmayı amaçlıyoruz." ifadelerini kullandı.

Abone Ol  
 
67 / 100

Emin Grup Kurumsal Etkileşim ve Marka Yönetimi Direktörü Mustafa K. Daldal, “2020 senesini 4 milyar TL düzeyinde bir ekonomik katkı ile kapatmayı amaçlıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Emin Grup’tan oluşturulan bildirime göre, Türkiye’de faizsiz Elbirliği Sistemi ile hizmet veren Eminevim’in Jeep menfaatli büyük kampanyasının kazananları, özel bir törenle hediyelerine kavuştu. Kovid-19 tedbirleri kapsamında sınırlı sayıda katılımcıyla düzenlenen etkinlikte, kampanyanın büyük mükafatı olan bir adet Jeep Renegade başta olmak üzere Samsung TV, Playstation, iPad ve iPhone gibi ödüller, Eminevim’i tavsiye edenlere dönük olarak, Haziran ayında noter huzurunda oluşturulan çekiliş neticesinde mükafat almaya hak kazananlara teslim edildi.

Talihlilere hediyelerinin Emin Grup Yönetim Kurulu Üyeleri doğrulusunda verildiği törende, Çorum’dan kampanyaya katılan ve Jeep mükafatının kazananı olan 56 yaşındaki emekli öğretmen Erdoğan Dinç, Jeep’in anahtarını törende teslim aldı.

Anahtar teslim töreninin sonrası hislerini paylaşan Erdoğan Dinç, yaşadığı mutluluğu anlattı. Eminevim’e eski model aracını güncellemek amacıyla başvurduğunu dile getiren Dinç, yaşamı süresince faize karşı bir anlayışa sahip olduğunu ve faizsiz Elbirliği Sistemi’ne emniyet duyarak katıldığını, bu kampanya vesilesiyle de Jeep mükafatını kazanmaktan büyük sevinç yaşadığını söyleyerek Eminevim’e teşekkür etti.

– Eminevim Türkiye ekonomisinin faizsiz güç kaynağı

Açıklamada görüşlerine yer verdiği Grup Kurumsal Etkileşim ve Marka Yönetimi Direktörü Mustafa K. Daldal ise şunları ifade etti:

“Gerçekleştirdiğimiz bu törenle 11 ay evvel başlayan büyük kampanyamızı neticelendirdik. Bu vesileyle hediyelerine kavuşan ailelerin sevinçlerine ve heyecanlarına tanık olduk. 30 sene evvel yola çıktığımız günden bugüne 165 bini aşkın bireyi ev ve vasıta sahibi yaparak nice sevinçleri paylaştık. Bugün de Türkiye’de faizsiz bir yaşam idealini gerçekleştirmeyi, kendisine misyon edinmiş bir şirket olarak, faiz yüzünden ev ve vasıta sahibi olamayan yüz binlerce insanın hayallerini gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz.

Hayatına dokunduğumuz bir milyonu aşkın birey ve elbirliğinin gücünü hissettirdiğimiz milyonlarca insan Eminevim çatısı altında gereksinimlerine kavuşuyor. Bu anlamda her ay 6 binden çok müracaat alabilen, ayda ise aşağı yukarı 2 bin 500 ev ve vasıta teslimatı gerçekleştirebilen Eminevim, 30 senede hem insanımızın gereksinimlerini faizsiz karşılarken hem de sağladığı katkılarla ülkemizin ekonomisinin içerisinde faizsiz bir güç kaynağı olarak ayrı bir yer edinmiştir.”

– 2020’de amaç 4 milyar TL’lik ekonomi katkı

Törende 2020 senesi sonuna kadarki amaçlarıda aktaran Mustafa K. Daldal, şunları aktardı:

“Verdiğimiz hizmetlerle ülkemizin ekonomisine senenin ilk 6 ayında 1.980 milyar TL’lik katkı sunduk. Yılın ikinci %50 sinde da gerçekleştirmeyi amaçladığımız 15 bine yakın teslimatla ekonomiye 2.1 milyar TL’lik bir katkı gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Böylelikle, 2020 senesini 4 milyar TL düzeyinde bir ekonomik katkı ile kapatmayı amaçlıyoruz. Aynı vakitte Elbirliği Sistemi’nin global bir zemine oturtulması, uluslararası alanda da hizmet verebilecek bir yapıya dönüşmesinin hazırlığını da yapıyoruz. 30 senelik sürede kendini ispatlamış, her zorluğun altından başarı ile kalkabildiğini kanıtlamış olan faizsiz Elbirliği Sistemi ile uluslararası alanda da faizsiz bir modelin öncüsü olmayı amaçliıyoruz.”

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri