GenelGündemHaber

Emeklilere güzel haberler gelmeye devam ediyor.

ATM'den hemen çekebilirsiniz! SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliye 1.200 ve 1.500 TL veriliyor!

Abone Ol  
 
72 / 100

ATM’den hemen çekebilirsiniz! SGK-SSK ve Bağkur’lu emekliye 1.200 ve 1.500 TL veriliyor!

Akbank, emeklilere özel sunmuş bulunduğu ayrıcalıklara bir yenisini daha ekledi. 750 TL’ye varan promosyon ile beraber 500 TL’ye varan ek promosyonun sunulduğu bu yeni kampanyadan 31 Aralık 2020 tarihine kadar SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyan ve promosyon müracaatında tespit edilen müşteriler faydalanabiliyor. İlk maaşınızı SGK’nın anlaşmalı bulunduğu bankadan aldıktan sonra maaşınızı dilediniz bankaya taşıyabilirsiniz.

Emeklilere güzel haberler gelmeye devam ediyor. 2 – evde bakim parasi yatan iller 1 840x478 1

Son gün uyarısı… ATM’den hemen çekebilirsiniz! 1.200 ve 1.500 TL…Akbank adeta açıkladı. Yüz binlerce bireyi yakından ilgilendiren güzel haber. Dev banka mühim adım attı ve faiz yok. Yapılan duyuruda yeni kredi kartı sahibi olan müşteriler amacıyla 1 sene süresince kart ücreti ödemeyecek. Emekliler amacıyla yeni promosyon fırsatı da açıklandı. SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyan müşteriler amacıyla 1.250 TL’ye varan promosyon fırsatı sunuluyor. Aynı vakitte SGK emekli müşterileri maaşları yatmadan 2 gün evvel para çekebiliyor. Müşteriler maaş tarihinden 2 gün evveli ile maaş ödeme günü arasında sahip olunan artı para kredisi limitlerini faizsiz kullanabiliyor.

Emeklilere güzel haberler gelmeye devam ediyor. 3 – thumbs b c 047cd239a5a481982c3faaed69abb0c5

 

1 YIL KREDİ KARTI ÜCRETİ YOK

Üstelik 18 Kasım-31 Aralık tarihlerinde Axess ya da Wings asıl kredi kartı sahibi olan Akbank müşterileri bir sene süresince kredi kartı ücreti ödemeyecek.

EMEKLİLER İÇİN 1250 TL PROMOSYON

Promosyonlardan yararlanabilmek amacıyla müşterinin SGK emekli maaşını 3 sene Akbank’tan almayı taahhüt etmesi gerekiyor. Aylık net geliri 1.500 TL’ye kadar emeklilere 500 TL promosyon ve 350 TL ek promosyon, 1.500 TL–2.500 TL arasında olanlara 625 TL promosyon ve 425 TL ek promosyon, 2.500 TL ve üstünde olanlara ise 750 TL promosyon ve 500 TL ek promosyon ödeniyor.

 

FAİZSİZ KULLANILABİLİYOR

Bunlara ek olarak, Akbank, SGK emekli müşterilerine maaşları yatmadan 2 gün evvel hesaplarından para çekme olanağı sunmaya devam ediyor. Akbank’tan emekli maaşı alan ve emekli maaş hesabında artı para kredisi limiti tanımlı olanların yararlanabildiği kampanyada müşteriler maaş tarihinden 2 gün evveli ile maaş ödeme günü arasında sahip olunan artı para kredisi limitlerini %0 faiz ile kullanabiliyor.

emekli para

31 ARALIK TARİHİNE KADAR…

Akbank Perakende Bankacılık’tan mesul Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, emeklilerin hayatını basitleştirerek faydalar sunmaya devam ettiklerine işaret ederek, “Maaşın son günlerinde yaşanan nakit sıkışıklığı gerçeğini göz önünde bulundurarak emekli müşterilerimize özel çözüm ürettik.

SGK emekli maaşını bankamızdan alan müşterilerimiz maaşları yatmadan 2 gün evvel hesaplarından para çekme imkânına sahip. Şimdi de emeklilerimiz amacıyla yeni bir kampanyayı daha yaşama geçiriyoruz” dedi ve devam etti: “31 Aralık 2020 tarihine kadar SGK emekli maaşını Akbank’a taşıyan emeklilerimize güzel bir haberimiz var. Yeni kampanyamızda 750 TL’ye varan promosyon ile beraber 500 TL’ye varan ek promosyon sunuyoruz. Üstelik, bu fırsatlara ek olarak 18 Kasım-31 Aralık tarihlerinde Axess ya da Wings asıl kredi kartı müracaatı yapan müşterilerimizden bir sene süresince kredi kartı ücreti alınmayacaktır. Hem de emekliler şubeye gitmeden Akbank Mobil, Akbank İnternet ve 444 25 25 Müşteri Etkileşim Merkezi üstünden SGK emekli maaşlarını Akbank’a çok basit taşıyabilir ve promosyon müracaatı yapabilirler” dedi.

 

YAPI KREDİ’DEN 1.500 TL NAKİT PROMOSYON

Yapı Kredi, Türkiye’deki milyonlarca emekliye özel, onların hayatını basitleştiren ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Yapı Kredi’den uygulanan bildirime göre, devam eden kampanyayla emekli maaşlarının yatırılması amacıyla Yapı Kredi’yi tercih edenler bir aylık net maaşları 2 bin 500 TL ve üstündeyse 1.500 TL, 1.500- 2 bin 500 TL arasında ise 1.250 TL, 1.500 TL’ye kadar ise 1.000 TL ile en yüksek nakit promosyon ödemesini kazanıyor.

Müşterilerini dinleyerek onların gereksinimlerine yönelik çözümler yayınlayan Yapı Kredi, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan emekli Yapı Kredi müşterilerinden Emeklilik Paketi ile Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve ATM’lerden uygulanan havalelerde ücret almıyor.
Emekli maaş müşterileri, TL birikimlerine özel 6 ay hoş geldin faizi alırken, bireysel gereksinim kredilerini kendilerine özel indirimli oranlarla kullanabiliyor.
Yapı Kredi müşterisi olan emekliler, bedava derli toplu ödeme (EFT ve havale) olanağından faydalanıyor.

Hem de, Yapı Kredi doğrultusundan özel olarak yasenean Medline acil sağlık hizmeti üyeliği ile doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetleri de 1 sene süresince bedava olarak sağlanıyor.

Öte yandan, Yapı Kredili emekliler, şubeye gitmeden, bulundukları yerden Yapı Kredi Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, ATM’ler ya da 444 0 444/0850 222 0 444 Müşteri Etkileşim Merkezi vasıtasıyla emekli maaşlarını Yapı Kredi’ye taşıyabiliyor ve promosyon taahhüdü verebiliyor.

Yapı Kredi müşterisi olmayanlar ise e-Devlet üstünden maaşlarını Yapı Kredi’ye taşıyabiliyor.

destekler

PROMOSYON ÜCRETİ NASIL ALINIR?

İlk maaşınızı SGK’nın anlaşmalı bulunduğu bankadan aldıktan sonra maaşınızı dilediniz bankaya taşıyabilirsiniz. Bu taşıma sırasında bankalar 3 sene kendi bankalarıyla çalışmayı kabul etmeniz durumunda size promosyon ödemesi yapmaktadır. Sonuç olarak ikinci ay maaşınızı bankanızda promosyonlu almış olursunuz.

E-DEVLET ÜZERİNDEN BANKA DEĞİŞİKLİĞİ NASIL YAPILIR?

Emekli maaşınızı PTT’ye, diğer bankaya ya da diğer şubeye taşımak istiyorsanız bunu e-devlet üstünden de rahatça yapabilirsiniz.

Bunun amacıyla takip etmeniz gereken işlemler şu şekildedir;

* Öncelik ile bu adrese giriş yapın.

* Eğer e-devlet kimlik doğrulaması yapmadıysanız otomatik olarak kimlik doğrulaması sayfasına yönlendirileceksiniz.

* Kimlik doğrulaması amacıyla TC kimlik numarasına ve e-devlet şifresine gereksiniminiz var.

* Giriş yaptıktan sonra yine SGK’nın sayfasına yönlendirileceksiniz.

* Burada hangi kurumdan emekliyseniz onun seçenekleri arasında banka ve adres değişikliğini bularak tıklayın.

* Açılan sayfada kimlik bilgilerinizi görebilirsiniz. Sol taraftaki banka/şube değişikliğini tıklayarak yeni banka bilgilerinizi girebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri