Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
8.2364 10.0327 11.5532 484.91 795.54 7.28
Hava Durumu
16 ºC

Haber / Ekonomi


Tarih : 3/12/2021 11:39:20 PM   Güncelleme : 3/12/2021 11:39:20 PM

Ve Belli Oldu 125 000 TL Hemen Çekebilirsiniz 2021 Yılı Mart Ayı İçin Acil Nakit Para İhtiyacı Olanlar Dikkat

Vakıfbank'ın 2021 yılı yeni yıl kredi kampanyasına başvurular devam ediyor. Tüm ihtiyaçlar için 36 aya varan vadeler, düşük faiz oranları, esnek ödeme imkanları sunan yeni yıl kredisi için kamu personelleri, özel sektör çalışanları ve emekliler başvuru yapabiliyor.


Ve Belli Oldu 125 000 TL Hemen Çekebilirsiniz 2021 Yılı Mart Ayı İçin Acil Nakit Para İhtiyacı Olanlar Dikkat

Vakıfbank'ın 2021 yılı yeni yıl kredi kampanyasına başvurular devam ediyor. Tüm ihtiyaçlar için 36 aya varan vadeler, düşük faiz oranları, esnek ödeme imkanları sunan yeni yıl kredisi için kamu personelleri, özel sektör çalışanları ve emekliler başvuru yapabiliyor. Bu bağlamda 3.000 ile 125.000 liraya kadar kredi çekilebileceğine vurgu yapılan Vakıfbank duyurusunda, vade aralığı 3-36 ay olarak belirlenmiş durumda.

Cep telefonu aracılığıyla da başvuru yapılabilen kredi kampanyasında başvuruların KREDİ, T.C. kimlik no, aylık gelir yazılarak 5724'e SMS şeklinde gerçekleşeceği belirtildi. Kredilerin, aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, son taksit balon ödemeli, değişken taksitli ödenebileceğine yer verilen Vakıfbank duyurusunda, 36 aya kadar yeni yıl kredisi çeken vatandaşların %1.42 faiz oranıyla kredilerini kullanabileceği belirtildi. Hızlı kredi kısaca SMS ya da online olarak kredi başvurusu yapmaktır. Yani hızlı kredi seçeneğine başvuru yapmak isteyenlerin kısa mesaj ya da ilgili bankanın internet sayfası üzerinden kredi talep etmesidir.

Hızlı Kredi Nedir?

Hızlı kredi kısaca SMS ya da çevrimiçi olarak kredi müracaatı uygulamaktır. Yani süratli kredi opsiyonuna müracaat uygulamak isteyenlerin kısa mesaj ya da alakalı bankanın internet sayfası üzerinden kredi talep etmesidir.

"Online kredi" olarak da tanınan kredi çeşidi, televizyon reklamlardan gösterilen, Kredi yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazıp falanca numaraya göndererek müraacat edilen bir sistemdir.

Başvuru uygulanan banka da ilk olarak bireyin KKB puanına bakar. Kredi Kayıt Bürosu'nun kısaltılmış durumu olan KKB'nin verdiği sonuca güre olumlu ya da olumsuz bir SMS ile yanıt verir.

Bankadan olumlu olarak gelen yanıtta müşteri, nüfus cüzdanı ile bankanın en yakın şubesine çağrı edilir. Eğer yanıt olumsuz ise olumsuz olarak değerlendirilen müracaatının detayları için müşteri en yakın şubeye çağrı edilir. Her iki netice da kısa mesaj yolu ile müşteriye bildirilir.

Hızlı Kredinin Avantajları

Hızlı kredi müracaatı bir kaç saat ortamında neticelenir.

Bankaları tek tek dolaşmadan müracaat olanağı yayınlayan süratli kredi olanağı zamandan ve yoldan tasarruf sağlar.

Hızlı kredi alternatifi için kefil gerekmez.

Birçok süratli kredi alternatifi masrafsızdır.

Hızlı kredi opsiyonunda elastik taksit seçenekleri vardır.

Hızlı kredi opsiyonundan yararlanmak isteyenler kredi kartı ile ATM'den 9 ay vade sekmesini de kullanabiliyorlar.

*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5'i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.

**Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasına kredi için tahsil edilen (BSMV dahil) kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahil olup sigorta tutarları dahil edilmemiştir. 50.000 TL için 1 senelik Yaşam Sigortası prim tutarı, 35 yaşındaki erkek müşteri için 389,32 TL'dir.

Sigorta primi, 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup kredi tutarı, kredi vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre farklılık göstermektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı numune vade ve numune tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Belirtilen faiz seviyesi kredi açılış günü ile aynı gün otomatik ödeme talimatı verilmesi, Bankamız vasıtasıyla sigorta yaptırılması, kredi kartı müracaatı alınması ve asgari bir maaş tutarında Ek Hesap açılması halinde geçerli olacaktır.

kaynak:takvim

 Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu


Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz

Hızlı Anket


Düşünceniz Nedir?

Önümüzdeki Günlerde Cumhurbaşkanlığı Seçimi Olsa Kime Oy Verirsiniz?


Popüler Haberler