Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
8.0745 9.7126 11.1758 451.65 740.97 6.61
Hava Durumu
16 ºC

Haber / Ekonomi


Tarih : 12/2/2020 12:00:00 AM   Güncelleme : 12/2/2020 12:00:00 AM

Sokaga Çikma Yasaginda Yapabileceginiz Evde Is Firsatlari! 2000 TL'ye varan kazanç!

Sokaga Çikma Yasaginda Yapabileceginiz Evde Is Firsatlari! 2000 TL'ye varan kazanç!


Sokaga Çikma Yasaginda Yapabileceginiz Evde Is Firsatlari! 2000 TL'ye varan kazanç!

Koronavirüs ile mücadele sürecinde sokaga çikma yasaklari geri geldi. Vatandaslar bu dönemde hem hafta içi belli saatlerde hem de hafta sonu tamamen evde olacaklar. Eve kapanacak olan vatandaslar amaciyla ise birtakim ek is fikirleri bulunuyor. Evinden para kazanmak isteyenlerin yapabilecekleri is fikirlerini tek tek derledik. Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan Aralik ayi ortaminda uygulanacak olan Covid-19 yasaklarini açikladi. Bu kapsamda hem sokaga çikma yasaklari geldi hem de birtakim isyerlerinin çalisma saatleri kisitlandi. Bu kararlar kapsaminda ise yurttaslarin mühim bir alani evinde kaldi.

EVINDE KALANLAR IÇIN KARLI IS FIKIRLERI

Sokaga çikma yasaklari ile evinde kalacak olan vatandaslar amaciyla ise birtakim ek is fikirleri bulunuyor. Evinde zaman öldürmek istemeyen, ev ekonomisine katkida bulunmak isteyenler amaciyla uygulanabilecek ek is önerilerinden birtakimlari sunlar. Evinde is gerçeklestirmek isteyenler amaciyla kis döneminin en karli is fikirlerinden birisi de yazi yazarligi. Internet tüketiminin koronavirüs ile beraber yükselmesi ile internet siteleri daha çok yazi arayisina girdiler. Bu sitelere yazi yazip ek gelir saglanabilir. Firmalar yazi ilanlarini hem kendi sitelerinden talep edebiliyorlar hem de araci yazi satis firmalari üzerinden talep edebiliyorlar. Vatandaslar bu yöntemle aylik ciddi oranda ek gelir elde edebilirler.

Paketleme Isleri

Kis döneminin en mühim is olanaklarindan birisi de bahar ve yaz döneminde yapilacak dügünler amaciyla paketleme isleri. Bu isler genelde kina paketleme, nikah sekeri paketleme seklinde oluyor. Bu paketleme isleri amaciyla araci firmalar bulunuyor. Bu firmalara uygulanan basvurular ardindan lüzumlu malzemeler vatandaslara teslim ediliyor. Bu teslim ardindan ise belli bir sürede belli bir adet paketleme isi yapilmasi isteniyor. Yapilan ise göre ödeme yapiliyor. Iplik Temizleme Isi Bir baska evde ek is kismi ise iplik temizleme ilani. Bu is ilanlari ile vatandaslara kumas parçalari teslim ediliyor. Bu parçalarin ayristirilmasi ve iplik çikarilmasi talep ediliyor. Parça basina göre firmalar ödeme yapar iken bu is kismi baska alanlara göre daha çok el yetenegine gerektiriyor.

Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu


Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz

Hızlı Anket


Düşünceniz Nedir?

Önümüzdeki Günlerde Cumhurbaşkanlığı Seçimi Olsa Kime Oy Verirsiniz?