Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
8.2364 10.0327 11.5532 484.91 795.54 7.28
Hava Durumu
23 ºC

Haber / Ekonomi


Tarih : 3/11/2021 10:29:52 PM   Güncelleme : 3/11/2021 10:29:52 PM

QNB Finansbank’tan 5.000 TL Hızlı Kredi Tek Tıkla Başvurun Anında Çekin

QNB Finansbank müşterilerine çevrimiçi müracaat ile gereksinim kredisi sağlıyor. Kredisi onaylanan müşteriler hesaplarından hemen kredilerini çekebiliyorlar. İşte QNB Finansbank hemen kredi kampanyası.


QNB Finansbank’tan 5.000 TL Hızlı Kredi Tek Tıkla Başvurun Anında  Çekin

QNB Finansbank müşterilerine çevrimiçi müracaat ile gereksinim kredisi sağlıyor. Kredisi onaylanan müşteriler hesaplarından hemen kredilerini çekebiliyorlar. İşte QNB Finansbank hemen kredi kampanyası.

 

Acil ve süratli nakit gereksinimi olanlar için bankaların süratli kredi paketleri bulunuyor. Bu süratli kredi paketlerinden bir tanesi de QNB Finansbank yönünden sağlanıyor. Müşterilerine basit kredi gerçekleştiren bankanın günce faiz oranlarıyla beraber bütün kredi özelliklerini derledik.

 

ACİL İHTİYAÇLAR İLE BİRLİKTE ANINDA KREDİ

 

Bahar aylarında detaylı gereksinimleri, borçları, ödemeleri, yatırımları için kredi kullanacak olanlara QNB Finansbank çevrimiçi ya da SMS ile müracaat ile kredi sağlıyor. Mart ayının en düşük faiz oranlarından birisine sahip olan banka müşterilerine hem basit müracaat hem de basit kredi tüketimi sağlıyor.

 

Müşteriler bankanın resmi internet sitesi üzerinden çevrimiçi olarak çok kısa sürede kredi müracaatlarını yapabilirler. Bankanın internet sayfasına erişim gerçekleştiren vatandaşlar T.C. numaraları ve telefon numaraları ile beraber kredi müracaatlarını yapabilirler. Ön müracaatının sonrası banka krediye onay verirse temel müracaatta bulunup talep edilen tutar bankadan kredi olarak çekilebilir.

 

QNB Finansbank’ın sağladığı bir başka kredi müracaat tekniği ise SMS ile müracaat. Bankanın gene internet sitesi üzerinden ilan edilen yöntemler çok kısa ve basit bir şekilde kredi müracaatı tamamlanır.

 

5.000 TL ANINDA HESABINIZDA

 

QNB Finansbank müşterilerinin belli bir limite kadar olan kredi taleplerini çevrimiçi olarak sağlıyor. Kredinin onaylanması halinde ise müşterilerin hesabına yatırılıyor. Müşteriler 5.000 TL’ye kadar olan kredilerini hemen ATM’lerde 7 gün 24 saat çekebilirler. Bankanın çevrimiçi kredisinden daha yüksek bir tutarda kredi kullananlar 5000 TL’yi atamadan başka tutarı ise banka şubelerinden alabilirler.

 

Çok yüksek limitle gereksinim kredisi kullanacak olanlar ise banka şubelerine gitmeleri gerekiyor. Banka şubelerinden 70 bin TL ya da gelir halinize göre daha yüksek tutarda gereksinim kredisi kullanabilmeniz mümkün .

 

5.000 TL KREDİ ÖDEME PLANI

 

QNB Finansbank’tan 5.000 TL kredi kullanıp 36 ay vadede ödemek isteyen bir müşterinin gerçekleştireceği ödemelere dair plan.

 

* QNB Finansbank gereksinim kredisi faiz seviyesi aylık yüzde 1.39

 

* Banka müşterilerine 36 aya kadar vade sağlıyor. Uzun ya da kısa vadeli ödemelerde faiz seviyesi değişmiyor.

 

* İhtiyaç kredisi kullanımlarında kredi puanı önemli. Düşük kredi puanı olanlara faiz seviyesi daha yüksek oranda uygulanabilir.

 

* Müşterilerin kullanacakları kredi için elastik ve basit ödeme seçenekleri mevcut. Gelir haline göre müşteriler özel ödeme planları seçebilirler.Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu


Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz

Hızlı Anket


Düşünceniz Nedir?

Önümüzdeki Günlerde Cumhurbaşkanlığı Seçimi Olsa Kime Oy Verirsiniz?


Popüler Haberler