Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
8.0738 9.7060 11.1716 451.32 740.44 6.61
Hava Durumu
11 ºC

Haber / Ekonomi


Tarih : 11/30/2020 12:00:00 AM   Güncelleme : 11/30/2020 12:00:00 AM

Koçtas, Ankara'daki 5'inci büyük magazasini hizmete açti

Koçtas, Ankara'daki 5'inci büyük magazasini hizmete açti


Koçtas, Ankara'daki 5'inci büyük magazasini hizmete açti

Koçtas, Ankara'daki 5'inci büyük magazasini Bilkent Center AVM'de hizmete açti. Koçtas açiklamasina göre, firma, Türkiye çapinda mahalleli formati Koçtas Fix magazalariyla büyümesini sürdürürken, büyük magazalarinin açilisina da devam ediyor. Ankara'daki 5'inci büyük magazasini Bilkent Center AVM'de açan Koçtas, böylelikle Türkiye çapindaki magaza miktarini Koçtas Fix magazalariyla beraber 133'e çikardi. Koçtas, bugün 5 büyük magaza, 8 Koçtas Fix magazasi olmak üzere toplam 13 magaza ile Ankaralilara hizmet veriyor.

- "Ev gelistirme pazarini büyütmeyi hedefliyoruz"

Açiklamada görüslerine yer verdigi Koçtas Genel Müdürü Devrim Kiliçoglu, Koçtas'in bugün 35 ilde 40 büyük Koçtas magazasi ve 93 mahalleli formati Koçtas Fix magazasi olmak üzere toplam 133 magaza ile hizmet verdigini aktararak, sunlari kaydetti: "Koçtas magazalarimiz, mahallelerdeki Koçtas Fix magazalarimiz, koctas.com.tr, mobil programmiz, magazalardaki hizli siparis ekranlarimiz ve Koçtas Çözüm Merkezi’nden meydana gelen çoklu kanal yapimiz ile müsterilerimize en iyi markalari, en ideal fiyatlarla her kanaldan hizli, itimat edilir ve basit bir alis veris tecrübesiyle sunuyoruz. Mahallelerde konumladigimiz Koçtas Fix magazalarimiz ile 2019 yilinda Türkiye çapinda yayilma stratejimizi programya baslamistik. 2020 yilinda ise bu stratejimizi, magaza açma hizimizi artirarak sürdürdük. Bugün geldigimiz noktada ayda 10 Koçtas Fix magazasi açma hizina eristik. Koçtas Fix yayilimimizi sürdürürken, müsteri taleplerini degerlendirerek büyük Koçtas magazasi açilislarina da devam edecegiz. Bu zorlu dönemde hem dijital kanallarimiz hem de yayginlasan magaza agimizla çok daha basit ulasilabilir olurken, istihdama da katki gerçeklestirmeyi sürdürüyoruz. 2025 yilina geldigimizde toplam 600 magaza ve buna paralel olarak asagi yukari 5 bin çalisanimiz ile ev gelistirme pazarini büyütmeyi hedefliyoruz. Ankara Bilkent Center AVM'de açtigimiz yeni büyük magazamiz 3 bin metrekarelik kismi ve magaza düzenlemesiyle müsterilerimize olabildigince basit ve rahat bir alis veris tecrübesi yasatiyor."

- "Sifir Tolerans Ilkeleri ile sektörde lider rol oynadik"

Müsterilerinin, ihtiyaç duydugu ürün ve hizmetlere her kanaldan basitçe ulasabilmesi için yatirimlarina hiz kesmeden devam ettiklerini belirten Kiliçoglu, "Neredeyse son bir yildir bütün dünyanin gündemi pandemi oldu. Pandeminin, alis veris aliskanliklarinda kalici bir iz birakacagini gözlemliyoruz. Müsterilerin itimat ettigi markalardan daha çok alis veris yaptigini görüyoruz." ifadelerini kullandi. Artik saglikli yasam, hijyen ve güvenilir alis verisin her bireyin öncelikli standardi durumuna yaklastigini altini çizen Kiliçoglu, su degerlendirmelerde bulundu: "Sektörde lider bir rol oynayarak yasama geçirdigimiz 'Sifir Tolerans' ilkelerimiz ile bütün magazalarimizda müsterilerimize güvenilir ve saglikli bir alis veris tecrübesi sunuyoruz. Fiziksel magazalara gitmeyi tercih etmeyen müsterilerimiz için de detayli dijital hizmetler yasama geçirdik. 'Ara&Tikla&Teslim Al' programimizi döneme aldik. Bu program ile müsterilerimiz, telefonla ya da dijital kanallarimizdan siparis sunarak ürünün adresine teslim edilmesini ya da bir Koçtas magazasina gönderilmesini tercih edebiliyor. Müsterilerimiz, bu hizmet vasitasi ile kargo bedeli ödemeden, magaza açilis saatini beklemeden ve magazaya girmeden sabah saat 08.00 itibariyla Ürün Teslim Noktasi'ndan siparislerini ertesi gün temin edebiliyor."

Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu


Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz

Hızlı Anket


Düşünceniz Nedir?

Önümüzdeki Günlerde Cumhurbaşkanlığı Seçimi Olsa Kime Oy Verirsiniz?