Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
8.0745 9.7126 11.1758 451.65 740.97 6.61
Hava Durumu
16 ºC

Haber / Ekonomi


Tarih : 3/3/2021 12:30:02 AM   Güncelleme : 3/3/2021 12:30:02 AM

İnternetten anında alın Acil nakit ihtiyacınız varsa... 10.000 20.000-30.000 ve 50.000 TL

0.000 20.000-30.000 ve 50.000 TL para veriliyor! Türkiye'de acil nakit ihtiyacı yaşayan yurttaşların bu problemlerine çözüm üretirken başvurdukları ilk yol bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor.


İnternetten anında alın Acil nakit ihtiyacınız varsa... 10.000 20.000-30.000 ve 50.000 TL

10.000 20.000-30.000 ve 50.000 TL para veriliyor! Türkiye'de acil nakit ihtiyacı yaşayan  yurttaşların bu problemlerine çözüm üretirken başvurdukları ilk yol bankalardan ihtiyaç kredisi kullanmak oluyor. Hızlı kredi kısaca SMS ya da çevrimiçi olarak kredi müracaatı gerçekleştirmektir. Yani süratli kredi opsiyonuna müracaat gerçekleştirmek isteyenlerin kısa mesaj ya da alakalı bankanın internet sayfası üzerinden kredi talep etmesidir. “Online kredi” olarak da tanınan kredi çeşidi, televizyon reklamlardan gösterilen, Kredi yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazıp falanca numaraya göndererek müracaat edilen bir sistemdir

 

Acil nakit gereksinimi yaşayan sürdüren yurttaşların gereksinim kredisi kullanma konusu ile alakalı ilk seçimleri kamu bankaları oluyor. İş Bankası ve Denizbank gereksinim kredisi kampanyası ile müşterilere finansman desteği veriliyor. İş Bankası ve Denizbank gereksinim kredisi aylık faiz seviyesi yüzde kaçtır? 18 yaş ve üzeri, aylık derli toplu gelire sahip bulunduğunu belge ile ispatlayan herkes gereksinim kredisi müracaatında bulunabilir. Başvurular, müşteri memnuniyeti gereği çoğu kanaldan yapılabilmektedir. İsterseniz banka şubesinden bizzat yapabileceğiniz gibi internet şubesinden, telefon şubesinden ya da ATM' den, gereksinim kredisi amacıyla müracaat yapabilirsiniz.

 

İş Bankası süratli kredi faiz oranları

 

Anında Kredi Nedir?

 

Anında Kredi, 50.000 TL'ye kadar olan bütün nakit gereksinimlerinizi size özel faiz oranları* ile hemen karşılayabileceğiniz kolay bir bireysel kredidir.

 

Üstelik, Anında Kredi'ye müracaat ettikten sonra isterseniz ilk taksitinizi krediyi kullandığınız tarihten 3 ay sonra olacak şekilde belirleyebilir ve kredinizi eşit taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. 90 güne varan ödemesiz devreli** Anında Kredi'ye İşCep ya da İnternet Şubesi'nden müracaat yapabilirsiniz.

 

*Kişiye özel uygulanacak faiz seviyesi müşteri özellikleri, kredi tutarı, kredi vadesi ve başka kredi verilerine göre farklılık gösterebilmektedir.

**90 güne varan ödemesiz devre seçimi Bankamatiklerden oluşturulan Anında Kredi müracaatlarında geçerli değildir.

 

Anında Kredi Nasıl Alınır?

 

Şubeye gitmeden kredi çekmek bundan sonra çok kolay! İşCep, İnternet Şubesi ya da Bankamatiklerden hemen kredi müracaatında bulunabilirsiniz. Kredi müracaatınızın onaylanması durumunda, çektiğiniz kredi tutarı İş Bankası'ndaki vadesiz hesabınıza hemen aktarılır.

 

Anında Kredi müracaatı için;

 

İşCep > Krediler > Anında Kredi Başvuru

İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Kredi

Bankamatik > Daha Fazlası > Anında Kredi ve Anında Ek Hesap adımlarını takip edebilirsiniz.

 

Anında Kredi Başvurusu için Gerekenler

 

Anında Kredi müracaatınızı İşCep, İnternet Şubesi ya da Bankamatiklerden 7/24 istediğiniz vakit süratle ve güvenle yapabilir, müracaatınızın onaylanması durumunda şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi kullanmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

Kredi müracaatının , gerek duyulması durumunda kredi müracaatı yapar iken seçeceğiniz hesabınızın bağlı bulunduğu İş Bankası Şubesi'ne çeşitli değerlendirilmek üzere aktarılabilir.

 

Denizbank süratli kredi faiz oranları

 

Tüm gereksinimleriniz için KREDİM yazın, T.C. kimlik numaranızı 3280'e gönderin. Kredi cevabınız 5 dakikaya cebinize gelsin!

Başvurun onaylansın kredini evraksız İnternet Bankacılığı(Yeni sekmede aç)'ndan hemen* ya da nüfus cüzdanınla en yakın DenizBank Şubesi'nden kullan!

 

Cebimde Kredi'nin Özellikleri

 

55.000 TL'ye kadar

 

36 aya varan vadeler

 

Evrak yok, kefil yok!

 

Cebimde Kredi Başvurunuzu Yaparken

 

Cep telefonunuzdan KREDİM aratarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280'e göndermeniz yeterlidir.

 

Cep telefonunuza müracaat sonucunuz 5 dakika ortamında gönderilir.

 

Başvurunuz olumlu ise kullanabileceğiniz kredi limiti ve vadesi cep telefonunuza sms mesajı olarak gönderilir.

Bundan sonra tek yapmanız gereken size en yakın DenizBank Şubesine(Yeni sekmede aç) nüfus cüzdanınız ile beraber başvurmanız.

 

* DenizBank İnternet Bankacılığı şifreniz ile ön onaylı gereksinim kredisi limitinizi hafta sonu dâhil her gün saat 09.00 - 21.00 arasında Internet Bankacılığı'na giriş yaparak kullanabilirsiniz.

 

Banka, onaylanan kredinin tüketimi için son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz seviyesini değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıntılı bilgi için bütün DenizBank şubelerine ve 08502220800 Telefon Bankacılığına başvurabilirsiniz.

 

ING Hızlı Kredi

 

Birey koşulları sağlaması durumunda 50 bin TL krediyi ING Bank internet bankacılığı şubesinden arz edecek ve anlar içerisinde SMS onayını alarak, kredisini kendi banka hesabında görüntüleyecek. Müracaat için şahsın kendi internet bankacılığı parolasını kullanması gerekiyor. Bu kredi süratli biçimde nakit teminine gerek dinleyen bireyler için sunulmuş olan bir modeldir.

 

İhtiyaç Kredisi Nedir?

 

İhtiyaç kredisi, bankaların acil nakite gereksinim duyan müşterilerine sunmuş bulunduğu bir hizmettir. Kişilerin, düşük tutarlı kredilerini, TL, döviz ve ya parametre faiz programı ile alabildikleri bu hizmet; bütün bankalarca en çok 36 aya kadar taksitlendirilmektedir. Müşterilerin gereksinimleri tarafında şekil verilen kredi; Tatil, Evlilik, Eğitim, Emeklilik, Sağlık ve birtakım özel devrelerde Yılbaşı, Bayram Kredisi gibi isimler ile kullanıma sunulmaktadır. Rekabet içerisindeki bankalar, gereksinim kredilerinde birtakım özel uygulamalara gidebilmektedir. Dosya masrafı istememek, kendi müşterisine özel çözüm üretmek, vade ötelemek, şubeye gitmeden 'Cep'ten halletmek, en kısa sürede prosedür onaylatmak gibi cazip hizmetler, müşterilerin karar vermesinde faktör olabilmektedir.

 

Hızlı Kredi Nedir?

 

Hızlı kredi kısaca SMS ya da çevrimiçi olarak kredi müracaatı gerçekleştirmektir. Yani süratli kredi opsiyonuna müracaat gerçekleştirmek isteyenlerin kısa mesaj ya da alakalı bankanın internet sayfası üzerinden kredi talep etmesidir. "Online kredi" olarak da tanınan kredi çeşidi, televizyon reklamlardan gösterilen, Kredi yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazıp falanca numaraya göndererek müracaat edilen bir sistemdir.

 

Başvuru oluşturulan banka da ilk olarak bireyin KKB puanına bakar. Kredi Kayıt Bürosu'nun kısaltılmış durumu olan KKB'nin verilen sonuca güre olumlu ya da olumsuz bir SMS ile yanıt verir. Bankadan olumlu olarak gelen yanıtta müşteri, nüfus cüzdanı ile bankanın en yakın şubesine çağrı edilir. Eğer yanıt olumsuz ise olumsuz olarak değerlendirilen müracaatının detayları için müşteri en yakın şubeye çağrı edilir. Her iki netice da kısa mesaj yolu ile müşteriye bildirilir.

 

Hızlı Kredi Veren Bankalar

 

Günümüzde çoğu banka süratli kredi olanağı sunmaktadır. Başvuru yapan bireyin Kredi Kayıt Bürosu'nda tespit edilen puanı, müracaatının neticelenmesinde etkilidir. KKB de kayıt altına alınan puan, bireyin o vakte kadar bankalardan aldığı kredileri ödeme düzeni ile oluşuyor. Kişinin derli toplu ödeme yapıyor olması puanının iyi bulunduğunu gösterir. Sadece ödemelerin derli toplu olması yeterli değildir. Kişinin kefil bulunduğu başka bireylerin ödemelerine de bırakılır, ilaveten olumsuz neticelenen kredi müracaatları varsa bu da kredi notunu düşürecektir. Hızlı kredi müracaatı da bu sisteme dahildir. Yani olumsuz neticelenen süratli kredi müracaatı da KKB notunu düşürecektir.Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu


Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz

Hızlı Anket


Düşünceniz Nedir?

Önümüzdeki Günlerde Cumhurbaşkanlığı Seçimi Olsa Kime Oy Verirsiniz?