Dolar
Euro
Sterlin
Gram Altın
Çeyrek
Gümüş
8.4705 10.2921 11.9475 502.04 823.66 7.47
Hava Durumu
24 ºC

Haber / Ekonomi


Tarih : 3/10/2021 9:30:19 PM   Güncelleme : 3/10/2021 9:30:19 PM

456 TL Taksitle 12.000 TL Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank müşterilerinin gereksinim kredisi taleplerini değişik kredi paketleri ile sağlıyor. Bankanın güncel gereksinim kredisi faiz oranları ile nakit ihtiyacını gidermek isteyenler özel ödeme seçenekleri ile bu taleplerini karşılayabiliyor.


456 TL Taksitle 12.000 TL Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank müşterilerinin gereksinim kredisi taleplerini değişik kredi paketleri ile sağlıyor. Bankanın güncel gereksinim kredisi faiz oranları ile nakit ihtiyacını gidermek isteyenler özel ödeme seçenekleri ile bu taleplerini karşılayabiliyor.

 

Halkbank gereksinim kredisi talep eden müşterilerine farklı farklı  kredi paketleri sunuyor. Maaşını Halkbank’tan alanlar, emekliler, özel sektörde çalışanlar, memurlar, sağlık çalışanları ve kredi tüketimine göre sağlanan paketler değişik olanaklar sunuyor.

 

Maaşını Halkbank’tan alanlar yada Halkbank bünyesine taşımayı planlayanlara daha makul faiz oranları ile kredi gerçekleştiren bankanın kredi faiz oranlarını ve ödeme planları şöyle.

 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

 

Halkbank yönünden mart ayına özel belirtiler faiz oranları birbirlerine çok yakın. Banka müşterilerine, maaşını banka bünyesinden alanlara daha makul faizle kredi gerçekleştiren Halkbank, müşterisi olmayanlara bir oran daha yüksek faiz uyguluyor.

 

* Maaşını Halkbank’tan alanlar, kamu çalışanları, özel sektör çalışanları, emekli maaş müşterilerine Halkbank yüzde 1.51’den başlayan faiz oranıyla gereksinim kredisi veriyor.

 

* Halkbank müşterisi olmayanlar için sağlanan kredi paketi ile gereksinim kredisi kullanacaklar yüzde 1.60 faiz oranıyla kredi kullanabilecekler.

 

ÖDEME YÖNTEMLERİNİ SİZ BELİRLEYİN

 

Halkbank gereksinim kredisinde yer alan en mühim özelliklerden bir tanesi de ödeme planlarının şahıs yönünden belirlenmesi. İhtiyaç kredisi kullanacak olanlar kendi aylık ya da serbest gelirlerine göre bir ödeme planı oluşturuyorlar. Ödemeler aylık eşit taksitli olabildiği gibi gelir haline göre de değişebilecek. İşte bankanın sunmuş olduğu o olanaklar.

 

Standart ödemeler için aylık eşit taksitli ödeme planı daha uzun süreli ödemeler için 2 ayda bir yada 3 ayda bir ödeme seçenekleri. Çekilen kredinin tutarına göre yükselen ya da azalan taksitli ödeme seçenekleri ile serbest gelirliler için serbest ödeme planı oluşturuyor.

 

456 TL TAKSİTLE 12.000 TLKREDİ 

 

Halkbank bünyesinden kredi kullanacaklar için 12.000 TL ödeme planı yukarıda yer alan tablodaki gibi olacak. Bankadan aylık yüzde 1.56 faiz oranıyla gereksinim kredisi kullanacak olan müşteriler ödemelerini aylık 456 TL taksitle yapacaklar. 3 sene sonucunda ise bankaya yapılacak toplam ödeme 16 bin 441 TL olacak.

 

HALKBANK KREDİ BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?

 

Müşteriler Halkbank üzerinden kredi kullanmak istediklerinde başvurularını değişik yollarla yapabilirler. Pandemi süreci kapsamında bankaya gitmek istemeyenler belli bir limite kadar olan kredi taleplerini çevrimiçi olarak yapabilirler. Bankanın onay vermesi halinde ise kredi tutarı hesaba yatırılır. Bunun dışında banka şubelerinden de kredi başvuruları çok kısa ve basit şekilde tamamlanır.Yorum Yazın (Üye Olmadan'da Yorum Yazabilirsiniz)
Hava Durumu


Yorumlar

Bu Habere Henüz Yorum Yapılmamıştır.

Tüm Haberleri Gördünüz

Hızlı Anket


Düşünceniz Nedir?

Önümüzdeki Günlerde Cumhurbaşkanlığı Seçimi Olsa Kime Oy Verirsiniz?


Popüler Haberler