Magazin

Ebru Şahin Şöhreti Yakaladı! Reklamlara Uçuk Fiyat Verdi!

Abone Ol  
 
62 / 100

Hercai dizisinin en sevilen yüzü Reyyan rolünü üstelenen Ebru Şahin, izleyici tarafından hem TV de hem de sosyal medya üzerinde oldukça sevilmişti. Sadece Türkiye de değil yurt dışında da bir çok seveni olan güzel oyuncu Ebru Şahin şu sıralar da özel hayatı ile gündemde.

Hercai dizisinin bitiminin ardından kendini sıcak denizlere gömen ve tatilin keyfini çıkaran Ebru Şahin Cedi Osman ile yaşadığı aşkla sosyal medya gündeminden düşmüyor. Tatil fotoğraflarını hayranlarından esirgemeyen ve sık yaptığı paylaşımlar ile kendini özletmeyen başarılı oyuncu bu defa farklı bir konu ile gündemde.

Cedi Osman ile olan ve yeni başlayan ilişkisini başta reddeden Ebru Şahin daha sonra el ele görüntülenmiş ve kabul etmek durumunda kalmıştı. Dünya çapında tanınmakla birlikte her ülkeden bir çok seveni bulunan oyuncuya gelen reklam teklifleri de hayli fazla.

Yakın zamanda bir çorap firmasının yüzü olmak için teklif alan güzel oyuncu verdiği fiyat ile herkesi şaşırttı. Çorap markası tarafından 500 bin TL. teklif alan Ebru Şahin bu teklifi elinin tersi ile itti.

1 milyon TL’lik reklam ücreti isteyen Ebru Şahin’in bu talebi de uygun görülmedi.Fiyatını ikiye katladığı ortaya çıkan oyuncu, 500 bin TL’yi artık az buluyor. Habere göre Ebru Şahin’e 1 milyon lira vermek istemeyen marka, anlaşma masasından kalktı

Etiketler

Umut Köse

21 yaşında Erciyes Üniversitesi Gazetecilik bölümü öğrencisi. Magazin, spor, gündeme dair içerikler ile mkg.com.tr adresinde yazarım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri