Ekonomi

DS Automobiles’ten “DS Service Valet” hizmeti

DS Automobiles, bütün DS Automobiles servis noktalarında geçerli olan “DS Service Valet” hizmetini programa aldı.

Abone Ol  
 
64 / 100

DS Automobiles, bütün DS Automobiles servis noktalarında geçerli olan “DS Service Valet” hizmetini programa aldı.

DS Automobiles açıklamasına göre, bakım süreyi gelen otomobilleri için DS Service Valet hizmetini talep eden bütün DS 7 CROSSBACK ve DS 3 CROSSBACK kullanıcıları, otomobillerini istedikleri adresten teslim edip bakım işlemlerinin tamamlanması ardından istedikleri adreste geri alabilecek.

Müşterilerinin hayatını basitleştirerek servis memnuniyetinde fark yaratması amaçlanan bu program vasıtası ile, DS Automobiles kullanıcıları hem vakitten mühim ölçüde tasarruf sağlayabilecek, hem de İstanbul ve Ankara’da ücretsiz yedek otomobil hizmetinden yararlanabilecek.

DS müşterileri, kısa vakitte döneme girecek olan MyDS mobil programı entegrasyonu vasıtası ile otomobillerinin teslim saatini ve nakil esnasındaki yerini cep telefonları üstünden de rahatlıkla takip edebilecek.

Sürecin işleyişinde, otomobiline bakım hizmeti isteyen müşterilerin otomobili belirti edilen adresten DS STORE’un görevlendireceği bir kişi doğrultusundan teslim alınacak. Bakım işlemi ardından otomobil müşteriye ücretsiz bir şekilde geri teslim edilecek.

DS yetki sahibi servisi olan şehirlerde gidiş-dönüş 40 km, başka şehirlerde ise gidiş-dönüş 200 km DS Automobiles doğrultusundan karşılanacak şekilde Türkiye genelinde bütün DS 3 CROSSBACK ve DS 7 CROSSBACK müşterilerine hizmet verilecek. DS Service Valet hizmeti alan bütün müşteriler otomobillerini diledikleri yerden teslim almakla kalmayıp, İstanbul ve Ankara’da ücretsiz yedek otomobil hizmetinden de faydalanarak benzersiz bir tecrübe yaşayacak.

DS servis noktası bulunmayan şehirlerde ise tekrar gidiş-dönüş 200 km’si DS Automobiles doğrultusundan karşılanacak şekilde en yakın DS servis noktasına çekici ile taşıma yapılarak bakım hizmetleri tamamlanacak. Belirtilen limitlerin üstünde DS Service Valet hizmeti talep eden müşteriler de belli bir bedel karşılığında bu benzersiz tecrübeden faydalanabilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verdiği DS Marka Direktörü Berk Mumcu, müşteri memnuniyetini bütün çalışmalarının merkezine koyduklarını belirterek, yeni programa aldıkları DS Service Valet hizmeti ile bakım süreyi gelen otomobillere yönelik olarak, DS Automobiles müşterilerine kolaylık, konfor ve memnuniyeti bir arada sunmayı amaçladıklarını ifade etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri