Magazin

Dizilerin Yeni Sezon Çekimleri Başlıyor!

Merakla beklenen o dizide yeni sezon ne zaman ekranlarda yer alacak?

Abone Ol  
 
72 / 100

Yapımcılığı BKM tarafından üstlenilen ve Show TV ekranlarında yayınlanan Ramo dizisinde de diğer tüm dizilerde olduğu gibi koronavirüs pandemisi nedeniyle setlere ara verilmiş ve mevcut sezon bitirilmek zorunda kalınmıştı. Dizinin çekimlerine yeniden başlandı.

Haziran ayı içerisinde Ramo dizisinin yapımcıları tarafından yapılan açıklamada dizinin artık İstanbul’da çekileceği ve kadroya yeni ve sevilen yüzlerin dahil edileceği belirtilmişti. Bu kapsamda Ramo dizisinin çekimlerine koronavirüs pandemisi nedeniyle verilen aranın ardından İstanbul’da başlandı.

Başrolünde ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın yer aldığı ve BKM bünyesi tarafından hayata geçirilen Ramo adlı dizi geçtiğimiz sene Adana şehrinde çekiliyordu. Haziran ayı içerisinde ise dizinin yeni sezonu için yapılacak olan çekimlerin İstanbul’da gerçekleşeceği ve diziye pek çok yeni yüzün dahil edileceği açıklanmıştı.

Dizilerin Yeni Sezon Çekimleri Başlıyor! 2 – ramo2

Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Mart ayında ülkemizde ilk vakanın ortaya çıkması ile hayatımıza giren koronavirüs pandemisi nedeniyle tüm sektörlerde olduğu gibi dizi sektöründe de olumsuz gelişmeler yaşandı. Pandemi nedeniyle neredeyse tüm diziler setlerine ara verirken, Haziran ayından itibaren normalleşme adımlarının uygulanmaya başlanması ile birlikte tekrardan setlere dönüş de başlamış oldu. Bu kapsamda geçtiğimiz sezonun sevilen dizilerinde Ramo’nun çekimleri de İstanbul’da başladı.

Geçen sene Adana’da gerçekleştirilen çekimlerin ardından bu sene koronavirüs pandemisinin de etkisiyle dizinin hikayesi İstanbul’a taşınırken, Ramo’nun yeni sezonunun ne zaman yayınlanmaya başlayacağına dair herhangi resmi bir açıklama gelmedi. Diziye ait sosyal medya hesapları üzerinden “yakında” notu ile paylaşımlar yapılsa da henüz yeni bölümler için net bir tarih açıklaması yapılmış değil.

Başrolde başarılı oyuncu Murat Yıldırım’ı izlediğimiz Ramo dizisi geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlamış ve ilk bölümünden itibaren izleyenlerin takdirini toplamayı başarmıştı. Senaryo gereği geçtiğimiz sezon yapılan çekimler Adana’da gerçekleşirken, koronavirüs pandemisinin etkisi ile Mart ayından itibaren çekimlere ara verilmiş ve mevcut sezon bitirilmek zorunda kalınmıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri