Teknoloji

Dikkat! Forza Horizon 3 Severler İçin Son Günler!

Forza Horizon 3 için oyun sevenlerin acele etmesi gerek!

Abone Ol  
 
64 / 100

Oyun tutkunlarının küresel çapta en çok tercih ettiği oyunlar arasında yer alan Forza Horizon 3, yakın zamanda satıştan kalkacak. Bu anlamda Forza Horizon 3 severlerin oyunu satın almak adına ellerini çabuk tutması gerekiyor.

Küresel ölçekte en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alan Forza serisinin üçüncü oyunu Forza Horizon 3, uygulanacak olan son bir indirim hamlesinin ardından 27 Eylül 2020 tarihinden itibaren satıştan kalkacak. PC ve Xbox One sistemleri için çıkarılmış olan oyunun bugüne kadar yayınlanmış olan tüm DLC’lerine 27 Eylül tarihinden itibaren ulaşılamayacak.

Microsoft tarafından 2016 yılında ilk kez tanıtımı gerçekleştirilen Forza Horizon 3 adlı oyun, dünya üzerindeki pek çok oyun tutkunu tarafından büyük bir övgü ile karşılanmıştı. Oyun şirketi tarafından yapılan son açıklamalar ışığında Forza Horizon 3, 27 Eylül tarihinde satıştan kaldırılana dek indirimli fiyatı üzerinden satın alınabilecek.

Dikkat! Forza Horizon 3 Severler İçin Son Günler! 2 – forza horizon 3 2

Son İndirim Fırsatı

Her yaştan ve her düzeyden oyun tutkununun büyük bir ilgi gösterdiği Forza Horizon 3 oyunu, önümüzdeki günlerde satıştan kaldırılmaya hazırlanıyor. 2016 yılında tanıtımının gerçekleştirilmesinin ardından yaklaşık dört yıldır en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alan Forza serisinin üçüncü oyunu kapsamında çıkmış olan DLC’lere 27 Eylül 2020 tarihinden itibaren hiçbir noktada ulaşılamayacak. Bu anlamda oyun severlerin ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

Satıştan kaldırılmasına günler kala Forza Horizon 3 yapımcıları ise indirime gitme kararı aldı. Microsoft Store online sistemi üzerinden erişilebilir durumda olan Forza Horizon 3 oyunu, 69,99 TL yerine 23,09 TL fiyat ile oyun tutkunlarına sunuluyor. Bunun yanında çok daha geniş kapsamlı olan Forza Horizon 3 Ultimate Edition sürümünü oynamak isteyen oyun tutkunları da 89,70 TL fiyat ile ürüne sahip olabilirler. Söz konusu ürünün indirimsiz fiyatının ise 299 TL düzeyinde olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu anlamda Forza Horizon 3 tutkunları son indirimleri kaçırmamak adına acele etmeli.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri