EkonomiFoto GaleriGündem

Devlet Desteği! Ev Yaptıracaklara ve Ev Almayı Düşünenlere Müjde!

Abone Ol  
 

Haberin Devamı İçin Sonraki Sayfalara Geçin… Görsele tıklayarak geçebilirsiniz..

Devlet Desteği! Ev Yaptıracaklar ve Ev Almayı Düşünenlere Müjde!
Devlet Desteği! Ev Yaptıracaklar ve Ev Almayı Düşünenlere Müjde!

Devlet hem ev alacaklara hemde ev yapacaklara özel devlet takviyeleri sağlıyor. Belirli şartların sağlanması ya da belirli durumların yerine getirilmesi kapsamında sağlanan bu yardım ödemeleri ise binlerce TL’ye ulaşıyor. Emlak bölümünde sağlanan bu devlet takviyelerini bir bir sizlerle paylaşıyoruz. İşte ev alabilmek ya da ev gerçekleştirmek isteyenlere sağlanan karşılıksız, geri ödemesiz devlet takviyeleri.

Türkiye’de milyonlarca vatandaşın ortak hedefi bir ev sahibi olabilmek. Bu kapsamda devlet destek verdiği kredi kampanyaları, TOKİ konutları ve bunun gibi çok sayıda proje ile yurttaşların ev almasını destekliyor. Bunların dışında ise devlet ev alacaklara ve ev yapacaklara ayrı ayrı destekler sağlıyor. Devlet doğrulusunda sağlanan bu destek ödemelerini işte binlerce TL’ye ulaşan ev alım ve yapım destek kredi ödemeleri.

Haberin Devamı İçin Sonraki Sayfalara Geçin…

1 2 3 4Sonraki sayfa
Etiketler

Mert

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri