Kültür Sanat

‘Dengesiz’ izleyici ile buluşuyor

Derrick Borte'nin yönetmenliğini yaptığı; başrollerinde Russell Crowe, Caren Pistorius, Gabriel Bateman, Anne Leighton ve Jimmi Simpson'un yer aldığı "Dengesiz", izleyici ile buluşacak.

Abone Ol  
 
68 / 100

Derrick Borte’nin yönetmenliğini yaptığı; başrollerinde Russell Crowe, Caren Pistorius, Gabriel Bateman, Anne Leighton ve Jimmi Simpson’un yer aldığı “Dengesiz”, izleyici ile buluşacak.

Carl Ellsworth’un senaryosunu kaleme aldığı aksiyon ve stres türündeki film, yoğun trafikte hayat sürdürdükleri sözlü münakaşa ardından bir adamın peşine takılmasıyla kendisini bir kovalamacanın ortamında bulan Rachel’in öyküsünü anlatıyor.

“Yarımada”

Dong-Won Gang, Jung-hyun Lee ve Daniel Joey Albright’ın başrollerini paylaştığı “Yarımada” isimli film de aksiyon ve stres meraklılarının dikkatini çekmeye aday.

2016 senesinde gösterime giren zombi filmi Train to Busan’da yaşananların dört yıl ardındannı mevzu edinen “Yarımada”, Kore’yi saran zombi istilasından çıkmayı başaran bir askerin, yüklü miktarda parayı getirmek için istilanın merkezine doğru çıktığı zorlu vazifede, enfekte olmadan hayatta kalanlarla tanışması ile beraber ilerleyen hadiseleri beyaz perdeye taşıyacak.

“Apocalypse Now Final Cut”

Francis Ford Coppola’nın yönetmen koltuğunda oturduğu “Apocalypse Now Final Cut”ın başrollerinde Marlon Brando, Martin Sheen, Robert Duvall, Frederic Forrest ve Sam Bottoms yer alıyor.

1979 yapımı devre filmi, 40. senesi vesilesiyle restore edilmiş durumuyla izleyicinin karşısına çıkacak.

Francis Ford Coppola’nın kendi kurgusu olan Final Cut versiyonunun yeni durumu olan yapım, Vietnam Savaşı esnasında ordu emirlerini hiçe sayarak hareket etmeye başlayan bir Özel Kuvvetler albayını öldürmekle vazifelendirilen yüzbaşı Benjamin Willard’ın bu saklı vazife esnasında hayat sürdürdüklerini ve savaşın yıkıcılığını anlatıyor.

“Kulübe”

Jay Jay Warren, Cody Kostro, Sofia Happonen ve Frank Whaley’in oynadığı “Kulübe” isimli filmi Frank Sabatella yönetti.

Gerilim türündeki film, şartlı tahliye olduktan sonra ufak bir kasabada dedesinin gözetiminde yaşamaya başlayan bir lise öğrencisinin, burada yaşam sürdüren canavarla alakalı bir efsaneyi duymasıyla ilerleyen hadiseler çevresinde dönüyor.

“Troller Dünya Turu”

Walt Dohrn ve David P. Smith’in beraber yönetmekte olduğu haftanın animasyon filmi “Troller Dünya Turu”; Poppy ve Branch’in arkadaşlarını yanlarına alarak atıldıkları müzikal macerayı mevzu alıyor.

“Bizim Semtin Çocukları”

Hüsnü Hakan Gürtop’un yönetmenliğini üstlendiği yerli gülünç filmi “Bizim Semtin Çocukları” beraber büyümüş olan iki yakın arkadaşın mahallelerinde hayat sürdürdükleri hadiseler silsilesini anlatıyor.

Senaryosu Feridun Hocalar’a ait filmde Ümit Kantarcılar, Gizem Karaca Ekmekçi, Erdi Ünver, Suzan Aksoy ve Kemal Kuruçay rol aldı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri