Magazin

Demet Özdemir Sosyal Medya Hesapları Üzerinden İsyan Etti! Flaş Açıklamalar!

İsmi birçok yakışıklı ünlü oyuncuyla aşk dedikodularına karışan güzel oyuncu Demet Özdemir konu ile ilgili isyan etti!

Abone Ol  
 
65 / 100

İsmi Kerem Bürsin, Murat Boz, Oğuzhan Koç, Kaan Yıldırım ve daha başka birçok ünlü ile aşk dedikodularına karışan güzel oyuncu Demet Özdemir sosyal medya hesapları üzerinden isyan etti. İşte Özdemir’in yaptığı flaş açıklamalar…

Geçmişte birlikte rol aldığı Can Yaman ile ilişkisini bitirmesinin ardından bugüne kadar Kerem Bürsin, Murat Boz, Oğuzhan Koç, Kaan Yıldırım gibi çeşitli isimlerle aşk yaşadığına dair dedikodular gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Demet Özdemir, konu ile ilgili sosyal medya hesapları üzerinden isyan etti. Uzun zamandır bir ilişkisi olmadığını üstüne basa basa ifade eden Özdemir, hakkında çıkan haberlerden artık sıkıldığını dile getirdi.

Uzunca bir süredir ilişkisi olmamasına rağmen ısrarla magazin muhabirleri ve magazin gazeteleri tarafından ilişkisi olduğuna dair haberler yapıldığını aktaran Özdemir, “Onlara göre ben 3 günde sevgili değiştiriyorum” dedi.

Demet Özdemir Sosyal Medya Hesapları Üzerinden İsyan Etti! Flaş Açıklamalar! 2 – demet ozdemir can yaman

“Dost Olduğum Birçok Erkek Arkadaşım Var”

28 yaşındaki güzel oyuncu Demet Özdemir, son zamanlarda hakkında sıklıkla çıkan aşk haberlerine karşı sosyal medya hesabı üzerinden isyan etti. Yaptığı açıklamalarda zamanla bu tür haberlerin durulacağını umut ederek konuşmama kararı aldığını hatırlatan Özdemir, ancak bu beklentisine rağmen haberlerin daha da alevlenerek servis edilmeye başlandığını ifade etti.

Kendisinin de tüm insanlar gibi sohbet ettiği, dost olduğu erkek arkadaşları ve merhabalaştığı tanıdıkları olduğunu belirten ünlü oyuncu Demet Özdemir, magazincilere göre kendisinin 3 günde bir sevgili değiştiren biri olarak gösterildiğini aktardı. Bu izleniminin yanlış olduğunu kaydeden başarılı oyuncu, uzunca bir zamandır sevgilisi olmadığını dile getirdi.

Geçmiş zamanda haberlere konu olan Kerem Bürsin, Murat Boz, Oğuzhan Koç, Kaan Yıldırım gibi isimlerle herhangi bir ilişkisi olmadığını ifade eden genç oyuncu Demet Özdemir, magazin muhabirlerini ve magazin gazetelerini söz konusu gerçek olmayan haberlerden uzak durmalarını talep etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri