Magazin

Demet Akalın Gerçeği Ortaya Çıktı

Demet Akalın'ın dolandırılması ile ilgili gerçekler ortaya çıktı

Abone Ol  
 
69 / 100

Ünlü şarkıcı Demet Akalın geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden yayınladığı bir mesaj ile dolandırıldığını açıklamıştı. Konunun aslı ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden bir sabah kredi kartı dolandırıcılığına maruz kaldığını ve kartından dolar üzerinden para çekimi yapıldığını belirten ünlü şarkıcı Demet Akalın ile ilgili gerçek ortaya çıktı. Gerçekleştirilen incelemeler sonucunda Popçu Akalın’ın kredi kartından kızı Hira’nın oynadığı bir oyun için 4 euro ücret tahsil edildiği, dolandırılma gibi bir durumun olmadığı tespit edildi.

Yapılan inceleme sonrasında, Demet Akalın’ın kızı Hira’nın oynadığı bir video oyunu için şarkıcının banka hesabından otomatik talimata ışığında 4 euro değerinde bir miktar çekildiği belirlendi. Konu ile ilgili yine açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı Akalın, interneti kapattığını belirtti. 4 euro yani ortalama olarak 30 lira değerinde olsa bile koronavirüs pandemi sürecinde 30 liranın dahi peşine düştüğünü kaydeden Akalın, virüs nedeniyle herkesin zor günler geçirdiğini vurguladı.

Demet Akalın Gerçeği Ortaya Çıktı 2 – demet akalin 2

Xbox Parası

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın sevgilisi ve çocuğu Hira’nın babası olan Okan Kurt ise, olay günü sabah banka hesabında 4 euro çekildiğini görünce Akalın’ın dolandırıldığını düşündüğünü kaydetti. Sonrasında banka ile görüştüklerini vurgulayan Kurt, kızları Hira’nın oynaması için Xbox’a yükledikleri oyunlar için 4 euro gibi ücretin tahsil edildiğini öğrendiklerini belirtti. Bu nedenle ortada dolandırılma gibi bir durumun olmadığının altını çizen Okan Kurt, sevgilisi Akalın’ın biraz fazla panik yaptığını kaydetti.

Koronavirüs pandemi döneminde yaptığı açıklamalarla zaman zaman gündeme gelen ünlü popçu Akalın ise özellikle maddi durumu ile ilgili tweetleri ile trend topic oluyor. Pandemi sürecinde maddi olarak çok zorlandığını her fırsatta dile getiren Akalın, Twitter platformunu kullanma biçimi ile ilgili de sürekli mizah konusu oluyor. Birçok tweetinde yazım yanlışı yaptığı gözlenen Akalın’ın bu özelliği ise pek çok mizah sayfasının en baştaki gönderileri arasında yer alıyor. Akalın ise konu ile ilgili herhangi olumsuz bir tepki göstermiyor.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri