Genel

Coca-Cola İçecek’in Sürdürülebilirlik Raporu “En İyi 100 Listesi”nde birinci sırada

Coca-Cola İçecek'in (CCI) 12. Sürdürülebilirlik Raporu, Amerikan Etkileşim Profesyonelleri Ligi (LACP) doğrultusundan düzenlenen "2020 Spotlight Awards ilk 100 sıralaması"nda birinci sırada yer aldı.

Abone Ol  
 
67 / 100

Coca-Cola İçecek’in (CCI) 12. Sürdürülebilirlik Raporu, Amerikan Etkileşim Profesyonelleri Ligi (LACP) doğrultusundan düzenlenen “2020 Spotlight Awards ilk 100 sıralaması”nda birinci sırada yer aldı.

Şirket açıklamasına göre, Coca-Cola İçecek’in 1 Ocak-31 Aralık 2019 dönemindeki sürdürülebilirlik uygulamalarını ve performans sonuçlarını sahibi olan 12. Sürdürülebilirlik Raporu, LACP doğrultusundan, her yıl uluslararası platformda düzenlenen ve bölümünde dünyanın en saygın yarışmalarından biri olarak kabul edilen Spotlight Awards’dan ödüllerle döndü.

LACP jürisinin iletişim, platform, içerik üzerinden yaptığı genel değerlendirme neticesinde 100 üzerinden 99 puan alan Coca-Cola İçecek Sürdürülebilirlik Raporu, ilk 100 şirket listelenmesinde birinci sırada yer aldı.

CCI, Sürdürülebilirlik Raporu internet sitesi ile “Spotlight Awards, Dijital: Web sitesi/Intranet Kategorisi”nde “Platinum” ödülün sahibi oldu. Hem de CCI Sürdürülebilirlik Raporu, çalışan sayısı ve finansal bilgileri ile kendi katagorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

Halkla temaslar sektöründeki en iyi uygulamaların profesyonellerle paylaşılması suretiyle kurulan LACP’nin düzenlediği Spotlights Awards ödülleri; ilk izlenim, genel anlatım, genel görsel tasarım, yaratıcılık, verilmek dilenen mesajın netliği gibi kıstaslara göre yapılan değerlendirmeler neticesi yüksek başarı gösteren kurumlara veriliyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri