Genel

Carrefour markalı ürün yelpazesine bebek bezi de eklendi

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, 500 değişik çeşidin yer aldığı Carrefour markalı ürün yelpazesine bebek bezini de ekledi.

Abone Ol  
 

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, 500 değişik çeşidin yer aldığı Carrefour markalı ürün yelpazesine bebek bezini de ekledi.

CarrefourSA’dan oluşturulan bildirime göre, normal ve titiz ciltlere sahip bebekler amacıyla dermatolojik yönden test edilen ve yumUşak iç yüzeyi ile bebeklerin cildine titiz bir dokunuş gerçekleştiren Carrefour Baby, emici tüpleriyle sıvıyı eşit bir şekilde dağıtarak emip, bebeğe cildi kuru kalırken rahat bir şekilde hareket etme özgürlüğü sunuyor.

CarrefourSA, 500 değişik çeşidin yer aldığı Carrefour markalı ürün yelpazesine bebek bezini de eklemiş oldu.

– Carrefour Baby, BPA ve Paraben içermiyor

Bebekler amacıyla 2, 3, 4, 5 ve 6 numaralarda yayılan Carrefour Baby bebek bezi, uluslararası standartlar kapsamında CarrefourSA doğrulusunda denetlenen tesislerde tertemiz bir ortamda üretilip mikrobiyolojik olarak test edildi.

BPA ve Paraben içermeyen Carrefour Baby, elastik yan bantları ve kullanışlı tasarımı ile konforlu bir şekilde kullanılabilirken yan bantları pudra, krem ve yağdan etkilenmeyerek açma-kapama verimliliği de sağlıyor. Carrefour Baby’nin numaralara göre kilogram aralığı ve bez sayısı verileri şöyle:

“2 numara 3-6 kg 60 adet, 3 numara 4-9 kg 50 adet, 4 numara 7-14 kg 44 adet, 5 numara 11-18 kg 32 adet, 6 numara 15-27 kg 28 adet.”

– Carrefour markalı mamüller, hesaplı ve kaliteli oluşuyla tercih ediliyor

Türkiye’de ilk özmarkalı mamülleri geliştiren, hem de müşterilerine organik özmarkalı ürünü ilk yayınlayan marka olan CarrefourSA, bu mamüller reyonlara çıkmadan evvel tedarikçilerini uluslararası geçerli kriterler kapsamında seçiyor.

Bu tedarikçilerin mamülleri, akredite laboratuvarlarda analiz ediliyor. Ardından mamüller, merkez depolarda fiziksel, kimyasal ve duyusal testlere tabi tutuluyor.

Özellikle Carrefour marka besin mamülleri besin mühendisleri ve veteriner doktorlar doğrulusunda denetim edilip, soğuk zincire gereksinim duyulanları bu zincir kırılmadan reyonlara ulaştırılıyor. Carrefour markalı mamüller, hesaplı ve kaliteli oluşuyla tercih ediliyor.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri