EkonomiGenelGündem

Boyner’in “Askıda İyilik” hareketi devam ediyor

 Boyner mağazalarında veya boyner.com.tr'de 30 TL karşılığında satışa sunulan, alt-üst eşofman takımı ya da çanta-boya kalemi setinden oluşan iyilik paketleri, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığıyla ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılıyor.

Abone Ol  
 
65 / 100

Boyner mağazalarında ya da boyner.com.tr’de 30 TL karşılığında satışa sunulan, alt-üst eşofman takımı ya da çanta-boya kalemi setinden meydana gelen iyilik paketleri, Lokman Hekim Sağlık Vakfı vasıtasıyla gereksinim sahibi çocuklara ulaştırılıyor.

Boyner’den oluşturulan bildirime göre şirket, okul yolunda çocukların yüzünü güldürecek her bir “Askıda İyilik” paketi için aynı oranda katkıda bulunurken, müşterileriyle el ele sunarak iyilikleri çoğaltmayı hedefliyor.

Gerçekleştirdiği projelere müşterilerini de dahil ederek iyilikleri çoğaltan Boyner’in Askıda İyilik paketleri, okula dönüş alışverişinin halen devam ettiği bugünlerde yoğun ilgi görüyor.

Boyner, Askıda İyilik projesi ile mağazalarında ve boyner.com.tr’de gereksinim sahipleri için hazırlanan iyilik paketlerini kar hedefi gütmeden, iyiliğin yayılması için satışa sunuyor.

Boyner mağazalarından ya da internet mağazası boyner.com.tr’den oluşturulan alışverişlere basitçe eklenebilen 30 TL değerindeki iyilik paketleri ile gereksinim sahibi çocukların yüzü gülüyor.

Satın alınan her bir Askıda İyilik paketi için Boyner de aynı miktarda katkı yaparken, alt-üst eşofman takımı ve çanta-boya kalemi setinden meydana gelen iyilik paketleri, Lokman Hekim Sağlık Vakfı vasıtasıyla gereksinim sahibi çocuklara ulaşıyor.

Bugüne kadar Lokman Hekim Sağlık Vakfı vasıtasıyla 43 binden çok iyilik paketini gereksinim sahiplerine ulaştıran Boyner, şimdi de müşterileriyle beraber gereksinim sahibi çocukların okul yolunda yüzünü güldürmeyi amaçlıyor.

Boyner’de ilkokuldan, lise ve üniversite öğrencisine kadar her yaştan öğrenciye hitap eden geniş bir koleksiyon bulunuyor.

Çantadan mataraya, ayakkabıdan tişört ve eşofmana kadar uzanan varlıklı seçenekli ürünler, sahip olunan indirimlere ek olarak aldıkça yükselen indirimlerle ailelerin ve öğrencilerin beğenisine sunuluyor.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri