Ekonomi

Boyner’den arabaya servis hizmeti

Boyner, müşterilerinin internet mağazası boyner.com.tr’den yaptığı alış verişlerini arabalarına teslim ediyor.

Abone Ol  
 
62 / 100

Boyner, müşterilerinin internet mağazası boyner.com.tr’den yaptığı alış verişlerini arabalarına teslim ediyor.

Boyner’den oluşturulan bildirime göre, günün yoğun temposunda vakit kazanmak isteyen ve pandemi kaygısı nedeniyle AVM’ye girmeyi tercih etmeyenler amacıyla tasarlanan arabaya teslimat hizmeti amacıyla boyner.com.tr alış verişlerinde mağazadan teslim alabilmek istiyorum opsiyonunun seçilmesi ve sonrası arabaya teslimat opsiyonunun işaretlenmesi yeterli oluyor. Gelen SMS ile randevuları oluşturulan müşteriler belirti edilen gün ve saatte alış veriş merkezinin otopark bölümünde araçlarından inmeden ürünlerini teslim alabiliyor.

Boyner, arabaya servis hizmetini ilk aşamada İstanbul’da; Metropol İstanbul, Capitol, Forum İstanbul, Vadİstanbul AVM ile Ankara’da; Ankamall ve Panora AVM olmak üzere 6 mağazada başlattı. Boyner, seçili mağazalarda başlattığı bu hizmeti önümüzdeki dönemde başka mağaza ve şehirlere de yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Etiketler

Admin

Ajans Haberlerini Naklen Sizlere Aktarıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
son dakika haberler aktüel ürünler bim aktüel ürünler a101 aktüel ürünler altın kaç para oldu dizi reyting sonuçları güncel haberler asgari ücret maaşlar en son çıkan telefon modelleri dünyadaki son gelişmeler transfer haberleri savunma sanayi tiyatro saatleri